1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

sad 21.teaserimgЗа результатами проведення огляду-конкурсу щодо благоустрою міста, присвяченого Дню незалежності України, визначені переможці у номінаціях, а саме:

1. Кращий житловий мікрорайон:

І місце – Житловий масив «Даманський» у Тернівському район;

ІІ місце – Житловий мікрорайон №1 житлового масиву Інгулець у Інгулецькому район;

ІІІ місце – Мікрорайон Сонячний у Саксаганському районі;

ІІІ місце – Мікрорайон Всебратське-2 у Центрально-Міському районі.

Відзначити:

- Житловий масив «44 квартал» в Жовтневому районі;

- Військове містечко-33 в Довгинцівському районі;

- Вулиця 22 Партз’їзду, 2,2а,4,6,8,10, ОСББ «Муравєйник – 2” в Дзержинському районі.

2. Кращий проспект, площа, вулиця, майдан:

І місце – Проспект Карла Маркса у Центрально-Міському районі;

ІІ місце – Площа Радянська у Дзержинському районі;

ІІІ місце – Проспект Південний у Інгулецькому районі.

Відзначити:

- Вулиця Адмірала Головка в Тернівському районі;

- Вулиця Мусоргського в Жовтневому районі;

- Вулиця Мелешкіна в Саксаганському районі;

- Площа Маяковського в Довгинцівському районі.

3. Краща вулиця сектора індивідуальної забудови:

І місце – Вулиця Карбишева у Тернівському районі;

ІІ місце – Вулиця Багратіона у Центрально-Міському районі;

ІІІ місце – Вулиця Сибірська у Жовтневому район.

Відзначити:

- Вулиця Дунаєвського в Саксаганському районі;

- Вулиця Шепетівська в Довгинцівському районі;

- Вулиця Залізоруднав Дзержинському районі;

- Вулиця Мартовича в Інгулецькому районі.

4. Кращий будинок сектора індивідуальної забудови:

І місце – Будинок № 4 на вулиці Кабардинській у Центрально-Міському районі;

ІІ місце – Будинок № 7 на вулиці Виноградній у Жовтневому районі;

ІІІ місце – Будинок № 5 на вулиці Мартовича у Інгулецькому районі.

Відзначити:

- Будинок№8 на вулиці Марії Ульянової в тернавському районі;

- Будинок № 63/3-4 на вулиці Отто Брозовського в Саксаганському районі;

- Будинок № 165 на вулиці Попова в Довгинцівському районі;

- Будинок № 6 на вулиці Лесі Українки в Дзержинському районі.

5. Краща прибудинкова територія:

І місце – прибудинкова територія будинку № 33А на вулиці Юрія Смирнова у Тернівському районі;

ІІ місце – прибудинкова територія будинку № 58 на мікрорайоні 5-й Зарічний у Жовтневому районі;

ІІІ місце – прибудинкова територія будинку № 23 на вулиці Незалежності України у Довгинцівському районі;

ІІІ місце – прибудинкова територія будинку № 16 на проспекті Перемоги у Інгулецькому районі.

Відзначити:

- прибудинкова територія будинку № 11 на мікрорайоні Сонячний в Саксаганському районі;

- прибудинкова територія будинку № 2, корпус № 2 на площі Домнобудівників у Дзержинському районі;

- прибудинкова територія будинків №№20,22 на вул. Харитонова Центрально-Міський район.

6. Кращий парк:

І місце – Районний парк ім. Савицького І.І. у Інгулецькому районі;

ІІ місце – Районний парк «Комсомолу України» у Тернівському районі;

ІІІ місце – Парк культури і відпочинку ім. Газети «Правда» у Центрально-Міський районі.

Відзначити:

- Дитячий парк «Дитячий» в Жовтневому районі;

- Районний парк ім. Артема в Саксаганському районі;

- Районний парк «Ювілейний» в Довгинцівському районі;

- Парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького в Дзержинському районі.

7. Кращий сквер:

І місце – Сквер на проспекті Перемоги у Інгулецькому район;

ІІ місце – Сквер біля розворотнього кільця на вулиці Мусоргського у Жовтневому районі;

ІІІ місце – Сквер на вулиці Харитонова у Центрально-Міському районі.

Відзначити:

- Сквер на вул. Щербакова в Тернівському районі;

- Сквер «Юність» в Саксаганському районі;

- Сквер біля виконкому Довгинцівської районної в місті ради в Довгинцівському районі;

- Сквер біля Георгіївської дзвіниці на пр. Миру в Дзержинському районі.

8. Кращий стадіон:

І місце – Стадіон «Спартак» в парку культури і відпочинку ім. газети «Правда» у Центрально-Міському районі;

ІІ місце – Стадіон ПАТ «ПівнГЗК» на вулиці Черкасова, 1 у Тернівському районі;

ІІІ місце – стадіон «Металург» на проспекті Металургів, 5 у Дзержинському районі.

Відзначити:

- Стадіон спортивного клубу «Гірник» в Жовтневому районі;

- Стадіон шахти «Родіна» на вулиці Світлогірській, 103 в Саксаганському районі;

- Стадіон «Локомотив» на вулиці Башкирській, №26-а в Довгинцівському районі;

- Стадіон ПАТ «ПівденнийГЗК» на вулиці Панаса Мирного в Інгулецькому районі.

9. Кращий пляж:

І місце – Пляж в районі житлового масиву ПівдГЗК у Інгулецькому районі;

ІІ місце – Пляж в парку ім.50-річчя Радянської України у Жовтневому районі;

ІІІ місце – Зона відпочинку біля води на вулиці Маршака у Тернівському район.

Відзначити:

- Місце відпочинку біля води на балці Калетіна, майдан 30-річчя Перемоги в Саксаганському районі;

- Пляж в парку культури і відпочинку ім. Газети «Правда» в Центрально-Міському районі.

10. Кращий фонтан:

І місце – Фонтан на площі Радянській у Дзержинському районі;

ІІ місце – Фонтан біля ПК ПАТ «Північний ГЗК» ДП «Овація» на вулиці Маршака у Тернівському районі;

ІІІ місце – Фонтан у сквері біля розворотнього кільця на вулиці Мусоргського у Жовтневому районі.

Відзначити:

- Фонтан біля МКЗ «Палац культури імені Артема» на вулиця Бикова, 2 в Саксаганському району;

- Фонтан на проспекті Перемоги в Інгулецькому районі;

- Фонтан у парку культури та відпочинку ім. Газети «Правда» в Центрально-Міському районі.

11. Кращий дитячий майданчик:

І місце – Дитячий майданчик на вулиці Мусоргського біля ДП "Овація" у Жовтневому районі;

ІІ місце – Дитячий майданчик у районному парку ім. Комсомолу України у Тернівському районі;

ІІІ місце – Дитячий майданчик у сквері біля кінотеатру «Юність» у Саксаганському районі.

Відзначити:

- Дитячий майданчик на проспекті Гагаріна, 63 в Довгинцівському районі;

- Дитячий майданчик в парк культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького в Дзержинському районі;

- Дитячий майданчик на вулиці Харитонова біля житлових будинків №№17,19 в Центрально-Міському районі;

- Дитячий майданчик біля житлового будинку № 40 на вулиці Добролюбова в Інгулецькому районі.

12. Кращий спортивний майданчик:

І місце – Футбольне поле з штучним покриттям СК «Молодість» ДП «Спортмастер» у Жовтневому районі;

ІІ місце – Спортивний майданчик для воркауту у парку культури і відпочинку ім. Газети «Правда» у Центрально-Міському районі;

ІІІ місце – Спортивний майданчик біля житлового будинку №53на вулиці Адмірала Головка у Тернівському районі.

Відзначити:

- Спортивний майданчик у сквері «Юність» в Саксаганському районі;

- Спортивний майданчик на вулиці Пензенська, № 39 в Довгинцівському районі;

- Споритивний майданчик біля ДВНЗ «Криворізький національний університет» на вулиці 22 Партз’їзду, 11в Дзержинському районі;

- Спортивний майданчик в парку ім. Савицького І.І. в Інгулецькому районі.

13. Кращий дитячий або спортивний майданчик, створений мешканцями міста:

І місце – Дитячий майданчик біля будинку № 37 на мікрорайоні Сонячний у Саксаганському районі;

ІІ місце – Дитячий майданчик біля будинку № 60 по вулиці 23 Лютого у Тернівському районі;

ІІІ місце – Дитячий майданчик біля будинку №58 на мікрорайоні 5-й Зарічний у Жовтневому районі.

Відзначити:

- Дитячий майданчик біля житлового будинку № 101 на вулиці Косіора Довгинцівський район;

- Дитячий майданчик на вулиці Революційній, 12 в Дзержинському районі;

- Дитячий майданчик на мікрорайоні Всебратське-2 біля будинків №№ 50, 51, 52 в Центрально-Міському районі.

- Дитячий майданчик на вулиці Каткова, 31 в Інгулецькому районі.

14. Краща впорядкована пам’ятка історії і культури:

І місце – Братська могила загиблих радянських воїнів в районному парку ім. 50‑річчя Радянської України у Жовтневому районі;

І місце – Братська могила жертвам фашизму на кладовищі «Південно-Довгинцівське» у Довгинцівському районі;

ІІ місце – Стела «Героїв» на проспекті Мир у Дзержинському районі;

ІІІ місце – Паркова скульптура «Закохані» на проспекті Перемоги у Інгулецькому районі.

Відзначити:

- Братська могила радянських воїнів біля будинків №№ 26-28 на вулиці Івана Сірка в Тернівському районі.

- Церква Святої Мучениці Тетяни релігійної громади Святої мучениці Тетяни парафії Криворізької єпархії УПЦ на вулиці Мелешкіна в Саксаганському районі.

- Пам’ятник Т.Г.Шевченку на проспекті Карла Маркса в Центрально-Міському районі.

15. Краще підприємство, установа:

І місце – ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» у Інгулецькому районі;

ІІ місце – ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» у Жовтневому районі;

ІІІ місце – ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» у Тернівському районі.

Відзначити:

- ДПП «Кривбаспромводопостачання» в Саксаганському районі

- «Відокремлений структурний підрозділ «Криворізька дистанція сигналізацій та зв’язку» ДП «Придніпровська залізниця» в Довгинцівському районі.

- КП «Кривбасводоканал» в Дзержинському районі.

- КПТМ «Криворіжтепломережа» в Центрально-Міському районі.

16. Кращий об’єкт малого та середнього бізнесу:

І місце – Кафе «Усадьба» на вулиці 50 років Жовтню, 11 у Інгулецькому районі;

ІІ місце – Кафе «Автогриль» на вулиці Купріна, 116б у Центрально-Міському районі;

ІІІ місце – Кафе «Рів’єра» на вулиці Кропивницького, 53б у Жовтневому районі.

Відзначити:

- Кафе "Хуторок" в Тернівському районі;

- Кафе «Царське село» на вулиці Одеській, 82-а в Саксаганському районі;

- Кафе «Дарина» на вулиці Водоп’янова, 13 в Довгинцівському районі;

- Розважальний комплекс «Бегемот», на проспекті Металургів, 34-ав Дзержинському районі.

17. Краща фінансова установа:

І місце – ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» на вулиці Черкасова, 86 у Тернівському районі;

ІІ місце – АТ «Ощадбанк» на вулиці Ватутіна, 34 у Жовтневому районі;

ІІІ місце – АБ «Південний» на вулиці Тбіліській, 2 . у Дзержинському районі.

Відзначити:

- ПАТ «ДІАМАНТБАНК» на проспекті Гагаріна, в Саксаганському районі;

- ПАТ «Укрсиббанк» на проспекті Гагаріна, 58-а в Довгинцівському районі;

- ПАТ «Діамантбанк» на проспекті Карла Маркса, 18 в Центрально-Міському районі;

- ПАТ «ПриватБанк» на проспекті Південний,35 в Інгулецькому районі.

18. Кращий дошкільний навчальний заклад:

І місце – Комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №77 на вулиці Незалежності України, 20 у Довгинцівському районі;

ІІ місце – Комунальний дошкільний навчальний заклад № 43 на вулиці Щорса, 29а у Тернівському районі;

ІІІ місце – Комунальний дошкільний навчальний заклад № 231 на проспекті Миру, 48 у Дзержинському районі.

Відзначити:

- Комунальний дошкільний навчальний заклад № 144 на вулиці Ільменська,28в Жовтневому районі.

- Комунальний дошкільний навчальний заклад №300 в Саксаганському районі.

- Комунальний дошкільний навчальний заклад № 294 на вулиці Миколаївське шосе, 13а в Центрально-Міському районі;

- Комунальний дошкільний навчальний заклад №187 на вул. Сонячній, 7 в Інгулецькому районі.

19. Кращий загальноосвітній навчальний заклад:

І місце – Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 8 на вулиці 23‑го Лютого, 86а у Тернівському районі;

ІІ місце – Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 130 на вулиці Незалежності України, 20 у Довгинцівському районі;

ІІІ місце – Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 79 на вулиці Політехнічна,77 у Центрально-Міському районі.

Відзначити:

- Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №125 на мікрорайоні 5-й Зарічний, 32а в Жовтневому районі;

- Криворізька гімназія № 91 на вулиці Тинка, 48 в Саксаганському районі;

- Криворізька загальноосвітня школа № 15 на вулиці Орджонікідзе, 40 в Дзержинському районі.

- Криворізька загальноосвітня школа №67 на вулиці Переяславській, 6 – директор Максименко Л.В. в Інгулецькому районі.

20. Кращий позашкільний навчальний заклад:

І місце – Льодова арена дитячо-юнацької спортивної школи № 1 на вулиці Рязанова, 21 у Дзержинському районі;

ІІ місце – Центр дитячо-юнацької творчості «Дружба» на вулиці Кириленка,17 у Довгинцівському районі;

ІІІ місце – Комунальний заклад «Станція юних натуралістів» на вулиці І.Сірка,52 у Тернівському районі.

Відзначити:

- Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних натуралістів» на вулиці Кропивницького, 9 в Жовтневому районі;

- Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Сонях» на мікрорайоні Гірницький, 50а в Саксаганському районі;

- Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр позашкільної освіти «Зміна» на вулиці Пушкіна, 8 в Центрально-Міському районі;

- ЦДЮТ «Ріднокрай» на вулиці Недєліна, 35 в Інгулецькому районі.

21. Кращий вищий навчальний заклад:

І місце – Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» на проспекті Миру, 22 у Дзержинському районі;

ІІ місце – Криворізький коледж Національного авіаційного університету на вулиці Туполєва, 1 у Центрально-Міському районі.

ІІІ місце – Політехнічний коледж державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» по проспекту Південний, 2 у Інгулецькому районі

Відзначити:

- Індустріальний коледж КТУ на вул. Юрія Смирнова, 47 в Тернівському районі.

- Криворізький коледж економіки та управління Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на вул. Ватутіна, 37а в Жовтневому районі.

- Криворізький державний комерційно-економічний технікум на вулиці Курчатова, 13 в Саксаганському районі.

22. Краща спортивна установа:

І місце – Фізично-оздоровчий комплекс ПАТ «ПІВДГЗК» на вулиці Кармелюка, 35 у Інгулецькому районі;

ІІ місце Спортивний клуб «Молодість» на вулиці Вознесенського,1а у Жовтневому районі;

ІІІ місце – ТОВ «Спорт-Майстер» на вулиці Черкасова,1 у Тернівському районі.

Відзначити:

- Футбольний клуб «Гірник» на вулиці Світлогірській, 103 в Саксаганськомуий районі;

- Комунальний позашкільний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа № 9» на проспекті Гагаріна, 74 в Довгинцівському районі;

- Суспільно-діловий центр ТРЦ “Юніон” на вул. Димитрова, 30г в Дзержинському районі;

- Спортивно-оздоровчий комплекс «Форест» на вулиці Ракетній, 2б в Центрально-Міському районі.

23 Кращий заклад інтернатного типу:

І місце – Комунальний заклад «Навчально-реабілітаційний центр» на мікрорайоні 5‑й Зарічний,78а у Жовтневому районі;

ІІ місце – Будинок милосердя «Затишок» на вулиці Маршака, 16 у Тернівському районі;

ІІІ місце – Комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» на вулиці Озерна, 17 у Саксаганському районі.

Відзначити:

- Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 1 на вулиці Косіора, 20 в Дзержинському районі

- Дитячий будинок сімейного типу на вулиці Кремлівській, 1 в Центрально-Міському районі;

- Обласний комунальний заклад освіти «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №5» на вулиці Салютній, 6 в Інгулецькому районі.

24. Кращий заклад охорони здоров’я:

І місце – Комунальний заклад «Криворізький дитячий кістково-туберкульозний санаторій №1» на проспекті Гагаріна, 43а у Саксаганському районі;

ІІ місце – Комунальний заклад «Криворізька міська лікарня № 9» на вулиці Жовтневій,6 у Жовтневому районі;

ІІІ місце – ТОВ "Медіком" на вулиці Пушкіна,13 у Центрально-Міському районі.

Відзначити:

- Профілакторій ПАТ «КЗРК» на вул. 23 Лютого, 80б в Тернівському районі;

- Криворізький міжрайонний відділ КЗ “Дніпропетровське обласне бюро судово- медичної експертизи” ДОР” на вул. Орджонікідзе, 2б в Дзержинському районі;

- Комунальний заклад «Міська лікарня №11 ДОР» на вул. Добролюбова, 6 в Інгулецькому районі.

25. Кращий об'єкт науки:

І місце – Криворізький ботанічний сад НАН України на вулиці Маршака,50 у Тернівському районі;

І місце – Ландшафтний природоохоронний заказник місцевого значення «Візирка» у Інгулецькому районі;

ІІ місце – Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет» на вулиці 22 Партз’їзду, 11 у Дзержинському районі;

ІІІ місце – Державний науково-дослідний гірничорудний інститут Криворізького Національного університету на проспекту Гагаріна,57 у Саксаганському районі.

Відзначити:

- ДП «Український науково-дослідний інститут промислової медицини» на вул. Виноградній, 40 в Жовтневому районі;

- ПАТ «Науково-дослідний проектний інститут «Механобрчормет» на вул. Телевізійній, 3 в Довгинцівському районі;

- ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств гірничої промисловості «Кривбаспроект» на проспекті К. Маркса, 40 в Центрально-Міському районі.

26. Кращий об’єкт культури:

І місце – КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Т.Г.Шевченка» на проспекті Карла Маркса,23 у Центрально-Міському районі;

ІІ місце – Палац культури і творчості ПАТ «Південний ГЗК» на площі 60-річчя СРСР,2 у Інгулецькому районі;

ІІІ місце – Палац культури ПАТ «Північний ГЗК» на вулиці Маршака,1б у Тернівському район.

Відзначити:

- КП міський театр музично-пластичних мистецтв "Академія руху" на вул. Шурупова,3 в Жовтневому районі;

- Бібліотека-філія КЗК «Міська бібліотека для дорослих» на пр. Гагаріна, 27а в Саксаганському районі;

- КП ТРК «Рудана» на пр. Гагаріна, 68 в Довгинцівському районі.

- КЗ “Криворізька міська музична школа № 4” на вул. 22 Партз’їзду, 32а в Дзержинському районі.

27. Кращий об’єкт соціального обслуговування:

І місце – Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» на вулиці Панаса Мирного,9 у Інгулецькому районі;

ІІ місце – Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян» на вулиці Революційній,71а у Довгинцівському районі;

ІІІ місце – Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» на вулиці 10-річчя Жовтня,15ж у Центрально-Міському районі.

Відзначити:

- КУ «Територіальний центр (надання соціальних послуг) в Тернівському районі» на вулиці Доватора, 1б в Тернівському районі.

- КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Жовтневому районі» на вулиці Електрозаводській, 2-а в Жовтневому районі.

- КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на бульварі Вечірній, 22 в Саксаганському районі.

- КУ «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян» на вулиці Димитрова, 55 в Дзержинському районі.

28. Кращий об'єкт нового будівництва:

І місце - Храм Святих благовірних князів Бориса та Гліба на проспекті Седнєва у Інгулецькому районі;

ІІ місце – Модульне містечко на вулиці Брестській у Тернівському районі;

ІІІ місце – ТОВ «Фольцваген Центр Кривий Ріг» на бульварі Вечірньому, 2ф у Саксаганському районі.

Відзначити:

- Дитячий супермаркет "Lucky" на мікрорайон 4-й Зарічний, 20а в Жовтневому районі;

- Кондитерська “Комільфо” на вул. Єсеніна, 2 в Дзержинському районі.

- Торгівельно-офісний центр «Мустанг» на вул. Леніна,93 в Центрально-Міському районі.

29. Кращий об'єкт реконструкції:

І місце - Алея 200-річчя міста Кривого Рогу на вулиці Недєліна у Інгулецькому районі;

ІІ місце - Кафе «Вілен» на вулиці Мелешкіна, 27а у Саксаганському районі;

ІІІ місце - Вулиці Черкасова та Юрія Смирнова у Тернівському районі.

Відзначити:

- ТОВ «Промінвестальянс» на вулиці Невській, 2 в Жовтневому районі;

- Будівля на вул. Косіора, 97 ТОВ «Кривбасметалстіл» в Довгинцівському районі.

- Кофейня “Айфіл експресо бар” на вулиці Єсеніна, 6в Дзержинському районі.

30. Кращий в’їзд у місто:

І місце – Кіровоградське шосе у Центрально-Міському районі;

ІІ місце – Дніпропетровське шосе (поклінний хрест) у Довгинцівському районі;

ІІІ місце – В’їзд у місто зі сторони м. Жовті Води у Тернівському районі.

Відзначити:

- В’їзд з боку станції Коломойцево в Жовтневому районі;

- Кіровоградське шосе, в’їзд на вулицю Джамбула в Саксаганському районі;

- Перехрестя вулиць Орджонікідзе та Каховська в Дзержинському районі;

- В'їзд з боку Широківського району в Інгулецькому районі.

31. Краще квіткове оформлення об’єкта благоустрою:

І місце - Квітник на площі Радянській у Дзержинському районі;

ІІ місце - Свято-Покровський чоловічій монастир Криворізької Єпархії Української Православної Церкви на вулиці Фрунзе,1 у Жовтневому районі;

ІІІ місце – Шахта «Гвардійська» на вулиці Лаштоби, 2 у Тернівському районі.

Відзначити:

- Сквер біля виконкому Довгинцівської районної в місті радив Довгинцівському районі;

- Театральна площа на проспекті Карла Маркса в Центрально-Міському районі;

- Квітники на території проммайданчика ПАТ «ІнГЗК» в Інгулецькому районі.

Информация с сайта "Кривой Рог LIFE"

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить