1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

За фактом участі у бійці співробітника поліції в Кривому Розі призначена службова перевірка

050817 9

За темою - Про нічну драку біля «Святошино» в Кривому Розі – ОФІЦІЙНО!

За темою - Участвовал ли в пьяной драке перед «Святошино» один из замов начальника Долгинцевского отделения полиции Кривого Рога?

Попередньо встановлено, що один із заступників керівника відділу поліції на Дніпропетровищині створив конфлікт біля кафе, який переріс у бійку. До одного з розважальних закладів міста був викликаний екіпаж патрульної поліції.
Прибувши на місце події поліцейські виявили правопорушника, який поводився зухвало, виражався нецензурною лайкою, не реагував на зауваження правоохоронців.
Для припинення правопорушення громадянина доставили до Саксаганського відділу поліції Кривого Рогу для складання адміністративних матеріалів.
Встановлено, що правопорушник працює у Довгинцівському відділі поліції Кривого Року і на даний час є тимчасово виконуючим обов'язки начальника ВП.
За даним фактом розпочато службову перевірку.
Правопорушника відсторонено від виконання обов'язків.
Ситуація перебуває на контролі голови Нацполіції. Як зазначив Сергій Князєв, така поведінка - дискредитує органи внутрішніх справ.
"За результатами службової перевірки правопорушника буде звільнено з лав поліції - за поведінку, яка негідна працівника поліції ", - зазначив Сергій Князєв.

Добавить комментарий