1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.50 (1 Vote)

Ця тема залишається самою обговорюваною в Кривому Розі – водій-лихач пішов на обгін колони, що везла дітлахів до моря... Цим «шумахером» виявився водій Державної служби охорони, що віз співробітників до Києва. Президент України вже прокоментував інцидент

150719 18 min

Подробиці - В колонну с детьми работников АрселорМиттал Кривой Рог врезался автомобиль из кортежа Президента (фото, видео)

Подробиці - Автобусы с детьми работников АрселорМиттал Кривой Рог попали в ДТП по пути в ДОЛ Буревесник (фото)

Володимир Зеленський
Останнім часом у соцмережах багато «зради» на тему того, що я обіцяв відмовитися від кортежів і не зробив цього. Повідомляю для всіх.
Під час пересування президента дорогами України їде 2 автомобілі: президентський і автомобіль охорони. Іноді буває третій – із супроводжуючими особами, членами команди, охороною. Ці автомобілі зупиняються на всіх світлофорах, стоять у заторах, ніхто не вмикає «мигалок» тощо. Мабуть, тому фейсбук-спільноті так важко вивчити питання. Президент – такий самий учасник руху, як і всі.
Що стосується ДТП у Запорізькій області – це неприпустимо. Якщо працівники УДО, які їхали на мікроавтобусі до Києва, порушили правила й будуть визнані винуватцями ДТП, їх буде притягнуто до відповідальності. І слава богу, що всі залишилися живими.
Щодо затору на Позняках, то давайте згадаємо: 11 липня був візит до Києва Прем'єр-міністра Молдови Майї Санду. І проїзд високого закордонного гостя супроводжувався згідно з дипломатичним протоколом і міжнародними зобов'язаннями України. Відповідно, рух за маршрутом був тимчасово обмежений.
І наостанок – про жовті браслети «з клубів». На них – прізвища наших полонених моряків. Носитиму їх доти, поки не повернемо хлопців додому.

Самий повний довідник Кривого Рогу - це Телефонник-КР

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #2 дежурный по сайту 19.07.2019 13:18
дареному коню в зубы не смотрят... не нравится бесплатный справочник? ушел с сайта по английски - молча, и без срача
Цитировать
0 #1 Михаил 18.07.2019 22:36
Фразу: "Самий повний довідник Кривого Рогу - це Телефонник-КР" потрібно доповнити словами "з давно застарілими даними".
Цитировать

Добавить комментарий