1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Війна внесла багато корективів до нашого звичного життя, повідомляє прес-служба Полку патрульної поліції Кривого Рогу. З початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого із стратегічною метою

140522 18 min

Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими.

Система автоматичної фіксації вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність до війни. Й наразі готова повернутись до роботи.

З 16 травня на автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Наразі запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях.
У Кривому Розі – два прилади контролю:
- вул. Волгоградська, 11, напрямок спрямування приладу – вел. Марійська,
- вул. Волгоградська, 13, напрямок спрямування – вул. Медова.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар