1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Как сообщила 17 июля пресс-служба АрселорМиттал Кривой Рог, водители, проявившие высокий профессионализм при перевозке детей в лагерь Буревесник, получат премию от комбината

170719 17 min

По 10000 гривен получат водители автобусов №6 и №7, в которые при перевозке детей из Кривого Рога в Счастливцево врезался микроавтобус Фолксвагген с сотрудниками госохраны, возвращавшийся из Одессы, где бойцы охраняли Президента.
Напоминаем, Владимир ЗЕЛЕНСКИЙ прокомментировал инцидент с автомобилем президентского кортежа - Президент України прокоментував ДТП, в якому автомобіль держохорони протаранив автобус з дітлахами АрселорМітал Кривий Ріг

АрселорМіттал Кривий Ріг
Бути за кермом - велика відповідальність
Та коли ти водій дитячого автобуса - відповідальність множиться у рази.
В неділю колона, що прямувала до дитячого табору «Буревісник» потрапила у ДТП. Водіям довелось спрямувати автобуси до узбіччя, щоб уникнути серйозного зіткнення. Таким чином, завдяки високому професіоналізму водіїв, жоден малюк не постраждав, і всі 515 діточок вже відпочивають на морському узбережжі.
Команда АрселорМіттал Кривий Ріг та сім'ї дітей щиро вдячні водіям за вчасну та кваліфіковану реакцію на дорожню пригоду.
Гафіатулін Наіль та Кондратюк Олександр отримають премії у розмірі 10 тис. грн.
Нехай всі пригоди будуть лише щасливими!

Подробности - В колонну с детьми работников АрселорМиттал Кривой Рог врезался автомобиль из кортежа Президента (фото, видео)

Подробности - Автобусы с детьми работников АрселорМиттал Кривой Рог попали в ДТП по пути в ДОЛ Буревесник (фото)

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Комментарии   

0 #1 аксессуары 29.12.2019 08:40
Это - неожиданность!
Цитировать

Добавить комментарий