1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Кривом Роге составлен протокол по ст. 183 КУпАП (Заведомо ложное сообщение) на криворожанина, который сообщил на линию 102 об умышленном убийстве

180120 4 min

Также читайте -

Находясь в нетрезвом состоянии, житель Кривого Рога сообщил на линию 102 об умышленном убийстве его соседа другим соседом. На самом деле, он хотел, чтобы патрульные быстрее прибыли на место происшествия.
Когда гражданин пришел к жене, чтобы та отдала ему детей, а супруга отказалась это делать. Тогда и последовал звонок на линию полиции...

Ніколи не жартуйте з патрульними – ваше вигадане «вбивство» може коштувати комусь іншому здоров’я чи життя
Сьогодні поспішили на виклик погрози фізичною розправою або вбивством. Заявник повідомив, що один його сусід позбавив життя іншого. Ситуація звучить дуже серйозною та терміновою, часу на роздуми немає.
На місці події інспектори встановили перебіг подій. За словами заявника, він прийшов до дружини, щоб вона йому віддала дітей, але жінка відмовила.
Чоловік був нетверезий та зателефонував на «102». Аби поліцейські скоріше приїхали, він вирішив повідомити про вбивство.
Історія закінчилась для заявника адміністративним матеріалом за ст. 183 КУпАП (завідомо хибний виклик).
Мораль історії така – дуже важливо не боятись зателефонувати за номером телефону «102» та викликати патрульних у разі потреби, проте не варто жартувати з такими речами. Адже, у той момент, коли ви здійснюєте завідомо хибний виклик, хтось інший лишається допомоги, яка йому вкрай необхідна!

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал, Происшествия Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий