1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Російського військовослужбовця переховував у себе вдома мешканець Харківської області, повідомляє Весь Кривий Ріг. Місцевий мешканець, що пожалів солдата і ховав від його російських товаришів по службі, а як відбулась деокупація, не знав що робити, і не хотів «здавати» росіянина владі

240522 13 min

Мешканець селища Шестакова на Харківщині переховував у себе дезертира російської армії, танкіста Олексія НЕДАЙВОДУ, видаючи його за свого сина.

Сергій Б. надав 19-річному окупанту одяг, годував його і переховував спочатку від російських командирів, а після деокупації – і від української влади. Дезертир допомагав по господарству.

З 24 лютого навідник танка Олексій Недайвода, якому 19 років, знаходився в Україні, на війні, виконуючи бойові завдання. Та вирішив дезертирувати.

Він уродженець Криворізького району, у кривому Розі мешкає бабуся, до якої він хотів податися, як все стихне. В останні роки мешкав в анексованому Криму, прийняв російське громадянство і вступив до лав армії країни-агресора.

Наразі поліція Харківської області з'ясовує всі подробиці. Слідство має перевірити, якими мотивами керувався мешканець Шестакового. Кримінальне провадження відкрили за ст. 111-2 (допомога державі-агресору), яка передбачає покарання у вигляді 12 років в'язниці.

Самому окупанту загрожує окрім полону слідство в частині злочинів проти мирного населення Харківщини, в яких він міг приймати участь.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди України
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар