1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

ДБР перевірить інформацію щодо перевищення службових повноважень керівництвом патрульної поліції у Кривому Розі, повідомляє прес-служба бюро

290622 10 min

Працівники ДБР відкрили кримінальне провадження за фактом можливого перевищення службових повноважень керівництвом патрульної поліції у Кривому Розі (ч. 2 ст. 365 КК України).

Після оприлюднення у соцмережах інформації щодо протиправних дій посадовців Криворізької поліції – звинувачення їх у корупції, переслідуванні підлеглих та домаганні до жінок-поліцейських буде проведене всебічне досудове розслідування.

- Закликаємо автора звернення та співробітників патрульної поліції до співпраці зі слідством, - йдеться у повідомленні.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

-1 #2 Катерина 30.06.2022, 11:56
Я не розумію, що там роблять дівчата. Мова йде про дівчат-мусульманок, які по корану не можуть суперечити чоловікам. Як така мала і тендітна, яка весь вік виховувалась у покорі буде затримувати здорованя- злодія?
Цитата
-1 #1 Кот Матроскин 30.06.2022, 04:55
Які там домагання. Самі курсантки біля Донецької академії по дворах та по під'їздах будинків на хлопців лізуть. Сам бачив. А ще бачив парочку на Тинка-41. Приїхали на чергування, зайшли в квартиру. "Почергували", а через годину в авто і по маршруту... (остання інфа трирічної давнини)
Цитата

Додати коментар