1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааДФС України надала роз’яснення з питань адміністрування ЄСВ
Закон України від 02.03.2015 №219-VІІІ «Про внесення змін до розділу VІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці)» (далі – Закон №219), яким передбачено більш лояльні умови, надав значній кількості роботодавців право на застосування понижуючого коефіцієнта, понижуючої ставки єдиного внеску.
Закон №219 набрав чинності з 13.03.2015.
Відповіді на найбільш поширені питання щодо практичного застосування норм Закону №219 викладені у листі Державної фіскальної служби України від 09.04.2015 №12518/7/99-99-17-03-01-17 «Про надання роз’яснення».
Криворізька південна ОДПІ

Як оновити посилені сертифікати в податковій
Якщо у платника виникають зміни облікових даних, тобто змінюється керівництво (директор, головний бухгалтер або особа, уповноважена вести бухгалтерський облік), то у строк до моменту подання наступної електронної звітності потрібно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів на посадових осіб платника, які мають право підпису документів, та переукласти договір «Про визнання електронних документів».
Криворізька південна ОДПІ

Як отримати послуги електронного цифрового підпису в АЦСК ІДД митним брокерам та суб’єктам ЗЕД
Суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності та митні брокери отримують послуги електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД у порядку, визначеному для юридичних осіб. Якщо митні брокери здійснюють господарську діяльність як фізичні особи – підприємці, то вони отримують послуги електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД у порядку, визначеному для фізичних осіб – підприємців. Отримати послуги електронного цифрового підпису клієнти можуть у будь-якому представництві АЦСК ІДД.
Криворізька південна ОДПІ

Терміни розгляду договору «Про визнання електронних документів»
Термін розгляду договору «Про визнання електронних документів» з боку органів ДФС не перевищує 5 робочих днів. Нагадуємо, що квитанції мають розширення «.rpl» та відкриваються за допомогою ключа електронної печатки для юридичної особи або фізичної особи – підприємця, а у разі відсутності у фізичної особи – підприємця печатки - ключем його підпису. Інші файли, що мають розширення «.xml» не потребують розшифрування. Електронні звіти можна відправляти лише після отримання квитанції про успішне підписання договору з боку органів ДФС.
Криворізька південна ОДПІ

Оновлення посилених сертифікатів
Якщо у платника податків виникають зміни облікових даних, тобто змінюється керівництво (директор, головний бухгалтер або особа, уповноважена вести бухгалтерський облік), то у строк до моменту подання наступної електронної звітності потрібно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів на посадових осіб платника, які мають право підпису документів, та переукласти договір «Про визнання електронних документів».
Якщо договір «Про визнання електронних документів» укладається в електронній формі, то посилений сертифікат платника податків та його посадових осіб імпортуються в базу сертифікатів разом з договором. Тому для імпортування в базу сертифікатів нового зазначений договір необхідно переукласти.
Криворізька південна ОДПІ

ДФС України рекомендує не відкладати подання електронної звітності на останній день
ДФС України настійно рекомендує платникам податків подавати звітні податкові декларації (розрахунки) та іншу звітність щонайменше за кілька днів до граничного строку з метою попередження випадків несвоєчасного подання звітності в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку. Також необхідно враховувати можливість подання для більшості форм звітності «звітних нових» документів без застосування штрафних санкцій.
Звернення ДФС України до платників податків «Про попередження випадків несвоєчасного подання звітності в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку» розміщене на офіційному веб-порталі ДФС України.
Криворізька південна ОДПІ

ДФС України: Ліквідовано 401 «податкову яму»
Одним із основних напрямів роботи ДФС щодо боротьби з тіньовою економікою є виявлення та припинення діяльності «податкових ям». Тільки за травень-червень 2015 року ліквідовано 401 таких ям. Припинена діяльність майже 414 транзитно-конвертаційних підприємств. За цей період виявлено фактів незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість та ухилення від сплати ПДВ на суму 7,8 млрд. гривень. Минулого місяця відкрито 48 кримінальних проваджень за фактом фіктивного підприємництва.
У Державній фіскальній службі переконані, що ефективні дії з детінізації відновлять довіру та паритет між владою та бізнесом. І найголовніше – це обопільне бажання рухатися на зустріч один одному.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

ДФС України: Податкова міліція викрила ухилення від сплати податків у сумі понад 66 млн. гривень
Податковою міліцією у м. Дніпропетровську зареєстровано кримінальне провадження за фактом порушення податкового законодавства посадовими особами державного підприємства, яке здійснює діяльність у сфері інфраструктури наземного транспорту. Встановлено, що зазначене підприємство оформило операції з придбання товарно-матеріальних цінностей у підприємств, що мають ознаки «фіктивності». Зазначені дії призвели до ухилення від сплати податків у сумі 66,6 млн. гривень.
Слідчо-оперативні заходи тривають.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Роздрукування Z-звіту, якщо тривалість зміни (робочого дня) суб'єкта господарювання 24 години
Якщо суб'єкт господарювання працює цілодобово, тo фіскальний звітний чек (Z-звіт) повинен роздруковуватися кожного дня по закінченню робочої зміни, але не пі¬зніше 24 години цього дня.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий