1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПлатники Криворізької ОДПІ з початку 2015 року сплатили понад 44 млн. грн. військового збору
За 5 місяців 2015 року на підтримку української армії від платників Криворізької ОДПІ надійшло 44,5 млн. гривень.
Нагадаємо, що військовий збір в Україні запроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка податку у 2015 році залишається на рівні 1,5 відсотка.
З ухваленням парламентом Закону України від 02 березня 2015 року № 211-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України з 13 березня 2015 року звільняються від оподаткування військовим збором доходи, що згідно з розділом IV ПКУ не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб, тобто не підлягають оподаткуванню або оподатковуються за нульовою ставкою. Звільнено від оподаткування військовим збором компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Криворізька південна ОДПІ

Дніпропетровщина: за результатами досягнення податкового компромісу до бюджету надійшло 130 млн. грн.
Виконуючи своє основне завдання – контроль за наповненням бюджетів, фіскальна служба налаштована і на компромісні рішення. З початку цього року держава запропонувала бізнесу податковий компроміс – сплатити до держбюджету 5 відсотків від раніше занижених податкових зобов’язань з ПДВ і податку на прибуток підприємств.
Станом на 24 червня 2015 року 1162 дніпропетровських суб'єктів господарювання за результатами досягнення податкового компромісу спрямували до бюджету 130 млн. грн., з яких 60 млн. грн. податку на прибуток та 70 млн. грн. податку на додану вартість. Крім того, за наслідками досягнення податкового компромісу слідчими підрозділами ДФС Дніпропетровської області закрито 12 кримінальних проваджень.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Бюджети місцевих громад Дніпропетровщини отримали понад 900 млн. грн. плати за землю
Власники та орендарі земельних ділянок Дніпропетровської області за п’ять місяців 2015 року поповнили місцеві бюджети на 915,1 млн. грн., зокрема, 858,9 млн. грн. сплачено юридичними особами та 56,2 млн. грн. – фізичними особами. Фактичні показники аналогічного періоду минулого року перевищено на 146,3 млн. грн., або на 19 відсотків.
Орендна плата за користування землею та земельний податок є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць області і становить більше 20 відсотків до їх загальних надходжень.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

«Пульс» – це шлях до успішної співпраці громадян та бізнесу
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що сервіс ДФС України «Пульс» дає змогу платнику повідомляти про неправомірні вчинки або бездіяльність співробітників органів ДФС. Жодне повідомлення не залишиться без уваги, адже плідна робота сервісу «Пульс» – це шлях до успішної співпраці громадян та бізнесу з органами ДФС. Номер цілодобової телефонної лінії «Пульс»: (044) 284-00-07.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Умови здійснення роздрібної торгівлі пивом з 1 липня 2015 року
З 01.07.2015 роздрібна торгівля пивом може здійснюватись за дотриманням наступних умов:
- наявності у суб’єкта господарювання (далі – СГ) ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (стаття 15 Закону №481);
- наявності у СГ реєстратора розрахункових операцій, що зареєстрований, опломбований у встановленому порядку та переведений у фіскальний режим роботи (стаття 1 Закону №481, стаття 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з внесеними змінами та доповненнями);
- наявності місця торгівлі, обладнаного відповідно до вимог статті 1 Закону №481, а саме: місце торгівлі повинно мати торговельну площу не менше 20 квадратних метрів та бути обладнане електронним контрольно-касовим апаратом.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

СГ зобов'язані щоденно друкувати на РРО фіска¬льні звітні чеки та забезпечувати їх зберігання в книгах обліку
Суб'єкти господарювання, які здійснюють роз¬рахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових oпepацій.
Криворізька південна ОДПІ

Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області оголошує конкурс
Криворізька південна об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення постійних вакантних посад: начальник відділу; завідувач сектору; головний державний ревізор-інспектор; головний державний інспектор; старший державний ревізор-інспектор та на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника: головний державний ревізор-інспектор; головний державний інспектор; старший державний ревізор-інспектор; старший державний інспектор; державний інспектор.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища економічна освіта, вміння роботи на комп’ютері, вільне володіння державною мовою.
Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу. Особам, які бажають взяти участь в конкурсі, необхідно надати до конкурсної комісії заяву на участь в конкурсі; особову картку (ф.П-2ДС) з відповідними додатками; копію паспорта; копії документів про освіту; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; медичну довідку про стан здоров’я (ф.133/о).
За довідками щодо умов та дати проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: пр.Металургів,16, контактний телефон 92-80-06.

Добавить комментарий