1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааТелефонні консультації ДФС України
Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонувати до Кол-центру ДФС України за номером 0-800-501-00-7. Для скарг на протиправні дії працівників Державної фіскальної служби та оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, необхідно звертатися до „Пульсу” - (044) 284-00-07.
Криворізька південна ОДПІ

Місце торгівлі - місце реалізації товарів
З 1 липня 2015 внесено зміни до Закону №481, в т.ч. і у визначення місця торгівлі, в якому було визначено обмеження по торгівельній площі при здійсненні торгівлі алкогольними напоями. А саме: місце торгівлі - місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів та пива - без обмеження площі, для алкогольних напоїв (крім пива)- торговельною площею не менше 20 кв. метрів, обладнане реєстраторами розрахункових операцій (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.
Криворізька південна ОДПІ

До уваги платників ПДВ
З 1 липня 2015 року платник податку зможе включити на підставі бухгалтерської довідки до податкового кредиту виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), суми податку, сплачені (нараховані) у вартості товарів/послуг, необоротних активів, придбаних до 1 липня 2015 року, що не були включені до складу податкового кредиту до 1 липня 2015 року при придбанні або виготовленні таких товарів/послуг, необоротних активів, та/або з яких до 1 липня 2015 року були визначені податкові зобов'язання відповідно до пункту 198.5 статті 198 ПКУ у редакції, що діяла до 31 січня 2015 року, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи починають використовуватися після 1 липня 2015 року повністю або частково в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, у тому числі переведення невиробничих необоротних активів до складу виробничих необоротних активів.
Криворізька південна ОДПІ

Надходження до місцевих бюджетів по Криворізькій південній ОДПІ збільшилися на 162,5 мільйони гривень
З початку року 2015 року надходження до місцевих бюджетів по Криворізькій південній ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області становлять 987,5 мільйони гривень, що на 165,2 млн. грн. (або на 13,4%) більше фактичних надходжень І півріччя 2014 року. Про це повідомила заступник начальника Криворізької південної ОДПІ Алла Талдонова.
Так, на 84,9 мільйони збільшилися надходження в місцеві бюджети по платежам за користування надрами. На 38,8 мільйони гривень збільшилися платежі по екологічному податку. Всього до бюджету надійшло 109,0 мільони гривень екологічного податку. Значні суми коштів надійшли по податку на доходи фізичних осіб - у сумі 404,0 млн. грн. та плати за землю - у сумі 221,7 млн.грн,
Криворізька південна ОДПІ

На алкоголь і тютюнові вироби - нові акцизні марки
Криворізька південна ОДПІ доводить до відома виробників, реалізаторів та споживачів алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що з 1 липня 2015 pоку впроваджуються нові зразки марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного й імпортного виробництва. Про це зазначено в постанові Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 р. № 296 “Деякі питання запровадження марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів”.
Криворізька південна ОДПІ

Роздрібна торгівля пивом підлягає ліцензуванню
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що з 1 липня 2015 р. підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв. При цьому чинним законодавством не передбачено отримання окремої ліцензії на виробництво, імпорт, експорт, оптову або роздрібну торгівлю пивом, у разі наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на виробництво, імпорт, експорт, оптову або роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
Криворізька південна ОДПІ

З початку 2015 року платники Криворізької ОДПІ сплатили понад 54 млн. грн. військового збору
За 6 місяців 2015 року на підтримку української армії від платників Криворізької ОДПІ надійшло 54,2 млн. гривень.
Нагадаємо, що військовий збір в Україні запроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка податку у 2015 році залишається на рівні 1,5 відсотка.
З ухваленням парламентом Закону України від 02 березня 2015 року № 211-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України з 13 березня 2015 року звільняються від оподаткування військовим збором доходи, що згідно з розділом IV ПКУ не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб, тобто не підлягають оподаткуванню або оподатковуються за нульовою ставкою. Звільнено від оподаткування військовим збором компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Криворізька південна ОДПІ

За неподання або несвоєчасне подання звітності передбачена відповідальність
Неподання або несвоєчасного подання платником податків або іншими особами, які зобов’язані нараховувати та сплачувати податки і збори, податкових декларацій (розрахунків) тягне за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Ті ж самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання (пункт 120.1 статті 120 Кодексу).
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий