1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааКриворізька південна ОДПІ: У першому півріччі 2015 року страхувальники сплатили понад 500 млн.гривень ЄСВ
Платниками податків Криворізької південної ОДПІ протягом шести місяців поточного року сплачено 516,8 мільйонів грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Як повідомила заступник начальника Криворізької південної ОДПІ Алла Талдонова на зустрічі з платниками податків, порівняно з 2014 роком надходження зросли на 8,8%, або на 45,9 млн. грн.
Алла Анатоліївна звернула увагу платників податків, що на сьогодні процедура подання звітності з ЄСВ до органів ДФС спрощена: подавати податкову звітність по єдиному внеску можна засобами телекомунікаційного зв’язку, при цьому податкова звітність автоматично перевіряється на наявність у звітних документах помилок, що дає платнику можливість оперативно виявляти і виправляти помилки самостійно.
Також, платники податків мають можливість зекономити свій робочий час та отримати необхідну інформацію за допомогою електронних сервісів Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua). Для комфортного звітування на веб-порталі відомства розміщені електронні сервіси «Електронна звітність» та «Електронний кабінет платника податків». Завдяки ним можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію.
Криворізька південна ОДПІ

Кількість електронних митних декларацій на Дніпропетровській митниці ДФС зросла майже до 99%
На Дніпропетровській митниці ДФС продовжує зростати питома вага митних декларацій, оформлених в електронному вигляді. В першому півріччі 2015 року фахівцями митниці оформлено понад 73,5 тисяч митних декларацій, з яких 98,7% в електронному вигляді. Кількість електронних митних декларацій збільшилася майже на 4 відсотки.
Електронна митна декларація – сервіс, який максимально спрощує оформлення товарів та скорочує часові і фінансові витрати суб’єктам господарської діяльності під час здійснення ними зовнішньоекономічних операцій.
Криворізька південна ОДПІ за повідомлення ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Більше 36,3 мільярдів гривень перерахували платники Дніпропетровщини до бюджетів усіх рівнів у І півріччі 2015 року
З початку 2015 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено у бюджети усіх рівнів (з урахуванням ЄСВ) 36 млрд. 365,8 млн. грн., що на 10 млрд. 409,5 млн. грн., або на 40,1 % більше, ніж у січні – червні 2014 року. Про це проінформував начальник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Василь Андрухів.
Так, до Державного бюджету впродовж шести місяців 2015 року спрямовано 21 млрд. 334,5 млн. грн., що на 8 млрд. 880,5 млн. грн., або на 71,3% більше, ніж за аналогічний період 2014 року. До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 5 млрд. 656,4 млн. грн. Це на 991,4 млн. грн. (або на 21,3%) більше фактичних надходжень І півріччя 2014 року. Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 9 млрд. 374,9 млн. грн. Порівняно з 2014 роком надходження зросли на 6,1%, або на 537,6 млн. грн.
Криворізька південна ОДПІ за повідомлення ГУ ДФС у Дніпропетровській області

На Дніпропетровщині до бюджету забезпечено додаткові надходження ПДФО та ЄСВ у сумі понад 4 млн. грн.
Протягом І півріччя 2015 року фахівцями органів ДФС Дніпропетровщини перевірено 318 суб’єктів господарювання з питань дотримання норм законодавства при виплаті заробітної плати. За підсумками проведених перевірок співробітниками ДФС Дніпропетровської області донараховано 4,9 млн. грн., в тому числі: 3,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,1 млн. грн. єдиного соціального внеску. З цієї суми вже надійшло до бюджету 1,8 млн. грн.
Крім того, за шість місяців поточного року підрозділами ДФС Дніпропетровської області під час перевірки діяльності 2 тисяч 122 суб’єктів господарювання виявлено 5 тисяч 454 найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин. За рахунок оформлення трудових відносин з найманими особами роботодавцями забезпечено додаткові надходження з ПДФО та ЄСВ на загальну суму 2,3 млн. грн.
Криворізька південна ОДПІ за повідомлення ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Отримання Довідки про відсутність заборгованості
Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, затверджено наказом Міндоходів України від 10.10.2013 №567.
Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів (далі – Довідка) видається територіальними органами ДФС за встановленою формою за основним місцем обліку платника податків, який звертається за наданням зазначеної адміністративної послуги. Довідка видається безоплатно на підставі заяви платника податків про видачу Довідки. Довідка видається у паперовому або електронному вигляді.
Криворізька південна ОДПІ

Повідомлення про прийняття працівника на роботу надаються за місцем обліку роботодавця
Набрала чинності постанова КМУ від 17 червня 2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, відповідно до норм якої повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску, за формою згідно з додатком, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів: засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису; на паперових носіях разом з копією в електронній формі; на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.
Повідомлення про прийняття працівника на роботу надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою вважаються такими що не подавалися.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий