1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааМайже на 30 відс. збільшило надходження до бюджету впровадження електронного адміністрування ПДВ
ДФС фіксує зростання надходжень до бюджету за період функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість в тестовому режимі. Так, протягом березня-червня поточного року збір з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) збільшився на 29,4 відс. порівняно з аналогічним періодом минулого року. Нагадаємо, що з 1 липня 2015 року система працює у звичайному режимі.
Криворізька південна ОДПІ за повідомлення ДФС України

Зареєстровано кримінальне провадження стосовно ДП «Укрспирт»
Податковою міліцією Київської області зареєстровано кримінальне провадження за ч.5 ст.191 КК України стосовно ДП «Укрспирт». Як з’ясувалося, посадові особи підприємства у 2014 році, зловживаючи службовим становищем, здійснили безпідставне перерахування 89 млн. гривень державних коштів на рахунки підприємств з ознаками фіктивності, чим спричинили їх розтрату. Тривають слідчі дії.
Криворізька південна ОДПІ за повідомлення ДФС України

ДФС України: У першому півріччі 2015 року до зведеного бюджету надійшло 263,9 млрд. грн.
За оперативними даними у першому півріччі 2015 року до зведеного бюджету надійшло (збір) 263,9 млрд. грн., що на 66,2 млрд. грн., або на 33,5 відс., більше січня-червня попереднього року, у т. ч. до державного бюджету забезпечено 219,4 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 44,6 млрд. гривень.
Надходження (збір) до загального фонду державного бюджету склали 219,3 млрд. грн., індикативні показники Міністерства фінансів України виконано на 106,0 відс., додатково забезпечено 12,4 млрд. гривень. З початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 26,7 млрд. грн. податку на додану вартість. Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 86,5 млрд. гривень.
Криворізька південна ОДПІ за повідомлення ДФС України

Визначення поняття «повторне правопорушення»
При визначенні «повторного» правопорушення, з метою застосування штрафних санкцій за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності, потрібно враховувати результати камеральної перевірки по податках та зборах кожного контролюючого органу, як за основним так і неосновним місцезнаходженням.
Криворізька південна ОДПІ

Система електронного адміністрування ПДВ функціонує у звичайному режимі
З 1 липня 2015 року при реєстрації податкової накладної або розрахунку коригування в ЄРПН відбувається перевірка наявності у платника, який здійснює таку реєстрацію, достатньої реєстраційної суми. Тобто для отримання можливості зареєструвати в ЄРПН податкову накладну або розрахунок коригування реєстраційна сума платника податку повинна бути більшою або дорівнювати сумі ПДВ, зазначеній у вказаних документах.
Термін реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН із запровадженням системи електронного адміністрування у звичайному режимі залишився без змін та становить 15 календарних днів з дати складання відповідного документу. При цьому, слід мати на увазі, що з 01.07.2015 за порушення вказаного терміну реєстрації в ЄРПН від одного до п’ятнадцяти календарних днів застосовується штраф у розмірі 10 відсотків від суми ПДВ, зазначеної у податкових накладних/розрахунках коригування.
Криворізька південна ОДПІ за повідомлення ДФС України

Добавить комментарий