1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

19 defaultЗа отриманням спрощених житлових субсидій за 3,5 місяця звернулося понад 90 тисяч сімей. Більше 86 тисяч заявок - схвалили.

Про це розповіла на прес-конференції заступник начальника управління забезпечення соціальних гарантій Олександра Довидовська, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«За спрощеною схемою субсидії видаються з 1 травня 2015 року. За цей час ми побачили, які помилки при заповненні документів зустрічаються найчастіше і з якими проблемами стикаються люди», - зазначила Олександра Довидовська.

За її словами, найбільш поширена проблема - кількість зареєстрованих в домогосподарстві людей не співпадає з кількістю громадян, які рахуються за даною адресою в підприємствах-надавачах комунальних послуг. Наприклад в будинку або квартирі зареєстровано 3 особи, а в підприємстві, яке надає населенню послуги газопостачання (або електропостачання) рахується тільки одна особа, на яку і відкрито особовий рахунок.

«Вони обов'язково мають збігатися, - пояснила Олександра Довидовська, - Проте, якщо хтось зареєстрований, але живе в іншому місці - досить акта про не проживання. І коли заповнюєте декларацію, обов'язково вказуйте всіх зареєстрованих мешканців будинку або квартири, а не тільки тих, хто в ній живе».

Частенько люди неправильно вказують інформацію про доходи: «Ставлять місячний дохід, хоча в інструкції зазначено, що декларація подається за попередній календарний рік», - продовжила Олександра Довидовська.

Вона нагадала, що отримати субсидію за спрощеною схемою можуть лише ті, хто має право на субсидію на загальних підставах і до кого не виникає додаткових питань: «Тому я ще раз підкреслюю - перед тим, як подавати документи, перевірте, чи співпадає кількість зареєстрованих в домоволодінні з кількістю громадян, які рахуються в підприємствах-надавачах житлово-комунальних послуг. І переконайтеся, що особові рахунки в підприємствах, які надають ЖКП, відкриті на зареєстрованого в будинку мешканця. В іншому випадку, питання про призначення субсидії буде вирішувати не управління соцзахисту за місцем реєстрації заявника, а комісія, яка існує в кожному виконкомі міста та району області. Ця комісія має право вимагати всі документи, які їй необхідні», - зазначила Олександра Довидовська.

Информация с сайта "Первый Криворожский"

Добавить комментарий