1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

брифнг 2Міліція охорони допоможе мешканцям багатоповерхівок захистити дороге ліфтове обладнання від крадіїв-металістів.
За останній час у Кривому Розі значно збільшилася активність так званих «мисливців за металом», і разом з цим зросла й кількість крадіжок ліфтового обладнання у багатоповерхових будинках. Як ефективно зарадити лихові, що не тільки створює великі незручності мешканцям, а й завдає багатотисячних матеріальних збитків – розповіли в Криворізькому міському відділі ДСО.
«З огляду на цю ситуацію, керівництвом Департаменту Державної служби охорони було рекомендовано вжити заходи і знайти технічні можливості для забезпечення цілодобової охорони ліфтового господарства. А для того, щоб охоронними послугами ДСО могло скористатися якомога більше мешканців, Департаментом встановлена мінімальна абонентська плата за цю послугу – на рівні охорони звичайної квартири», - заявив на брифінгу для представників ЗМІ міста начальник Криворізького відділу ДСО, підполковник міліції Олександр Іванович Купельський.
Також він розповів, як саме охоронятимуться ліфти: сигналізація встановлюватиметься у машинних приміщеннях, що розташовані над шахтою ліфта. По суті тут досить мінімального набору апаратури - датчик відкриття дверей, датчик руху та приймально-контролюючий охоронний прилад. При будь-якому несанкціонованому проникненні у це приміщення, спрацьовуватиме сигналізація – тривожний сигнал миттєво надходитиме на пульт централізованого спостереження ДСО.
«Таким чином, технічна охорона ліфтів не дасть злодіям жодного шансу лишитись непоміченими, - наголосив О. Купельський. – І що принципово важливо – у разі спрацювання на місце події приїздить не бригада слюсарів чи іншого персоналу обслуговуючого підприємства, і навіть не працівники приватно-цивільної охорони. За лічені хвилини на об’єкт прибуває озброєний, фізично й фахово підготований, забезпечений всіма необхідними засобами для затримання зловмисника наряд міліції з належними владними повноваженнями й досвідом.
Як зазначив Олександр Купельський, угоди на охорону ліфтів укладатимуться або з власниками – тобто ОСББ, або, у разі їх відсутності – з суб’єктами господарювання, що мають юридичне право представляти інтереси мешканців будинків.
Прес-служба Криворізького МВ
УДСО при ГУМВС України
у Дніпропетровській області

Добавить комментарий