1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааЗ початку року сервісом ДФС «Пульс» скористалися понад 300 платників Дніпропетровщини
Протягом І півріччя 2015 року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» звернулися 307 заявників Дніпропетровського регіону. Переважна кількість питань, що порушених у зверненнях, стосувалися подання звітності в електронному вигляді. Також, за допомогою сервісу «Пульс» заявники звертались з питань роботи органів ДФС Дніпропетровської області, з приводу перевірок суб'єктів господарювання, особливостей реєстрації платником ПДВ та інше.
Усі звернення оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних з 1 липня 2015 року
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що з 1 липня 2015 року реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється виключно на суму податку, обчислену за формулою, визначеною пунктом 2001.3 статті 2001 ПКУ. Таким чином, при реєстрації податкової накладної або розрахунку коригування в ЄРПН відбувається перевірка наявності у платника, який здійснює таку реєстрацію, достатньої реєстраційної суми.
Також інформуємо, що термін реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування в ЄРПН із запровадженням системи електронного адміністрування у звичайному режимі залишився без змін та становить 15 календарних днів з дати складання відповідного документу.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Юристи фіскальної служби Дніпропетровщини відстояли у судах на користь держави понад мільярд гривень
Протягом січня – червня 2015 року судові органи підтвердили правомірність дій правовиків ДФС Дніпропетровської області по 1270 справах на суму 1 мільярд 11 мільйонів гривень.
Загалом, з початку 2015 у судах різних інстанцій на розгляді знаходилось майже 13 тисяч справ на суму понад 10 мільярдів гривень за позовами органів ДФС (Міндоходів) Дніпропетровського регіону до платників та за позовами платників до органів ДФС (Міндоходів) області.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Настає термін сплати податку для громадян, які подали декларацію за 2014 рік
Громадяни, які відповідно до пункту 179.1 статті 179 Податкового кодексу України подали декларацію про майновий стан і доходи за 2014 рік, зобов’язані самостійно до 1 серпня 2015 року сплатити суму податку на доходи фізичних осіб, зазначену у поданій ними податковій декларації. Відповідно до пункту 168.4.5 Кодексу сплату податку на доходи фізичних осіб платник податку здійснює за своєю податковою адресою.
Згідно з положеннями пункту 45.1 статті 45 податковою адресою платника податків – фізичної особи визначається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.
Криворізька південна ОДПІ

Відповідальність за порушення термінів сплати узгодженої суми грошових зобов’язань
У разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошових зобов’язань протягом строків, визначених Кодексом, такий платник відповідно до пункту 126.1 статті 126 Кодексу притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах: - при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу; - при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.
Крім того, на суму податкового боргу нараховується пеня із розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожній календарний день прострочення у його сплаті.
Криворізька південна ОДПІ

Співробітники Дніпропетровської податкової міліції розслідують більше 460 злочинів
За шість місяців 2015 року підрозділами податкової міліції Дніпропетровської області прийнято до розслідування 326 кримінальних впроваджень. Загалом, в області розслідується 462 злочинів у сфері економіки.
57 кримінальних впроваджень за результатами розслідування вже направлено до суду, з них 39 – з обвинувальними актами і 18 для ухвалення рішення про звільнення осіб від кримінальної відповідальності, з яких 12 – у зв’язку з повним відшкодуванням збитків під час досудового розслідування. З початку 2015 року, за результатами кримінальних проваджень, відшкодовано збитків більш, як на 35 мільйонів гривень. З незаконного обігу вилучено матеріальних цінностей на 53 мільйони гривень.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Про функціонування системи електронного адміністрування ПДВ
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що з 01.07.2015 реєстрація податкових накладних в ЄРПН здійснюється виключно на суму ПДВ, обраховану за формулою, визначеною пунктом 2001.3 статті 2001 Кодексу. Актуальну інформацію, пов’язану з функціонуванням системи електронного адміністрування ПДВ, можна отримати на головній сторінці офіційного порталу ДФС України (банер «Податкові зміни 2015» – підрозділ «Електронне адміністрування ПДВ»).
Криворізька південна ОДПІ

Розпочинається робота І етапу сервісу «Кадровий потенціал ДФС України»
З 10 липня 2015 року розпочинає роботу І етап сервісу «Кадровий потенціал ДФС України» (далі - Сервіс), який передбачає ознайомлення з діяльністю ДФС України та її територіальних органів, вибір віртуальної посади, на яку може претендувати кандидат та проходження відповідного анкетування. Мета Сервісу створення ефективної команди працівників – професіоналів та формування дієвого резерву кандидатів на всі посади в органах ДФС України.
Функціональні можливості Сервісу розраховані на 4 категорії осіб, які можуть бути учасниками нашого проекту – працівники ДФС, працівники інших органів державної влади, випускники ВНЗ, з якими укладено договори про співпрацю, інші особи, які бажають працювати в органах ДФС. Запрошуємо Вас пройти анкетування та після проходження в подальшому додаткових етапів стати членом нашої команди професіоналів!
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Добавить комментарий