1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааКриворізька південна ОДПІ нагадує: 31 липня 2015 року – останній день сплати
31 липня поточного року останній день сплати: - суми ПДФО, зазначеної у річній декларації про майновий стан і доходи фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність та громадянами; - ПДФО від оподаткування доходів, нарахованих у вигляді: а) процентів на поточний або депозитний банківський рахунок; б) процентів на вклади члена кредитної спілки
Криворізька південна ОДПІ

ДФС України надає безкоштовні відповіді у режимі on-line
Отримайте відповіді у режимі on-line за телефоном 0-800-501-007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно), (044) 454-16-13 (за тарифами ВАТ Укртелеком) з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі), Е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (цілодобово), Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс:http://zir.sfs.gov.ua.Сервіс ДФС «Пульс» за тел.: (044) 284-00-07 (цілодобово).
Криворізька південна ОДПІ

Платники єдиного податку третьої групи подають звітність до 10 серпня
З 1 липня по 10 серпня 2015 року платники єдиного податку третьої групи – юридичні та фізичні особи повинні надати до територіальних органів ДФС області за місцем податкової адреси відповідні податкові декларації єдиного податку за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 №1688, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27.12.2011 за №1533/20271 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку».
Криворізька південна ОДПІ

Криворізька південна ОДПІ: У першому півріччі 2015 року легалізовано понад 700 працівників
Протягом 1 півріччя 2015 року фахівцями Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено роз’яснювальну роботу по легалізації найманих працівників з 449 фізичними особами – підприємцями, які здійснюють діяльність у роздрібній та оптовій торгівлі, діяльність в сфері громадського харчування, пасажирських та вантажних перевезень, надають медичні та стоматологічні послуги, комп’ютерні, СТО та інші послуги. За результатами проведеної роботи легалізовано 733 найманих працівників. Додатково до бюджету сплачено 62,0 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.
З початку поточного року проведено 46 засідань робочих груп з керівниками 285 підприємств з питання підвищення заробітної плати. В результаті проведеної роботи на 285 підприємствах було підвищено нарахування заробітної плати, як наслідок, додатково надійшло податку на доходи фізичних осіб з початку року 346,7 тис. грн.
Криворізька південна ОДПІ

За допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору пердбачена відповідальність
Юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу, зокрема, у разі: фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;- порушення інших вимог трудового законодавства – у розмірі мінімальної зарплати.
Криворізька південна ОДПІ

Криворізька південна ОДПІ нагадує: Роздрібна торгівля пивом тільки за наявності ЕККА
З 1 липня 2015 року роздрібна торгівля пивом може здійснюватись за наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями; наявності у СГ реєстратора розрахункових операцій, що зареєстрований, опломбований у встановленому порядку та переведений у фіскальний режим роботи та наявності місця торгівлі, обладнаного відповідно до вимог статті 1 Закону №481, а саме: місце торгівлі повинно мати торговельну площу не менше 20 квадратних метрів та бути обладнане електронним контрольно-касовим апаратом.
Криворізька південна ОДПІ

Платники ПДВ звітують виключно в електронній формі
Платники ПДВ, які вибрали квартальний податковий (звітний) період, з 1 липня по 10 серпня 2015 року повинні надати до територіального органу ДФС, в якому вони перебувають на обліку, податкову декларацію з податку на додану вартість з необхідними додатками до неї за 2 квартал поточного року за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 №966 (у редакції наказу Мінфіну від 23.01.2015 №13) «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість».
Податкова звітність з ПДВ подається до контролюючого органу всіма платниками цього податку виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий