1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПонад 54 млн. грн. військового збору сплатили платники Криворізької ОДПІ з початку 2015 року
За 6 місяців 2015 року на підтримку української армії від платників Криворізької ОДПІ надійшло 54,2 млн. гривень.
Нагадаємо, що військовий збір в Україні запроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка податку у 2015 році залишається на рівні 1,5 відсотка. З ухваленням парламентом Закону України від 02 березня 2015 року № 211-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України з 13 березня 2015 року звільняються від оподаткування військовим збором доходи, що згідно з розділом IV ПКУ не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб, тобто не підлягають оподаткуванню або оподатковуються за нульовою ставкою. Звільнено від оподаткування військовим збором компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Криворізька південна ОДПІ

Затверджені форми податкових декларацій платників єдиного податку
Міністерство фінансів України наказом від 19.06.2015 р. № 578 затвердило форми податкових декларацій платників єдиного податку: форму податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця; форму податкової декларації платника єдиного податку групи 3 (юридичної особи); форму податкової декларації платника єдиного податку групи 4.
Наказ № 578 набирає чинності із дня його офіційного опублікування. Нагадуємо, що згідно із п. 46.6 ПКУ, нові форми декларацій (розрахунків) набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулось їх оприлюднення.
Криворізька південна ОДПІ

З першого липня 2015 року пиво – алкогольний напій: придбайте ліцензію та акцизні марки
З 01.07.2015 роздрібна торгівля пивом може здійснюється при наявності у СГ реєстратора розрахункових операцій, що зареєстрований, опломбований у встановленому порядку та переведений у фіскальний режим роботи. Крім того, маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об’ємних одиниць. Маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового до 8,5 відсотка об’ємних одиниць не здійснюється.
Криворізька південна ОДПІ

Триває операція «Урожай»
Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що по всій території Дніпропетровщини проводиться операція “Урожай – 2015”, яка націлена на виявлення працівників, які неофіційно, без законних на те підстав працюють у фермерів та інших сільгоспвиробників на зборі врожаїв. Особливої актуальності набуває це в жнива, коли для збирання врожаю додатково залучаються комбайнери, механізатори і ті, хто безпосередньо працює в полях.
Шановні фермери та сільгосптоваровиробники! Звертаємося до вас з вимогою не нехтувати нормами трудового та податкового законодавства. Операція “Урожай – 2015” триватиме до повного збору врожаю, а разом з нею триватиме і робота органів фіскальної служби в напрямку легалізації використання праці тих людей, які важко працюють, а натомість позбавлені соціальних гарантій.
Криворізька південна ОДПІ

Якщо у звіті з єдиного внеску не вказані обов’язкові реквізити, звіт вважається не поданим
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що відповідно до пункту 8 розділу II Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом МФУ від 14.04.2015 року № 435, звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, складений з порушенням вимог цього Порядку, у тому числі без обов’язкових реквізитів, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався. Перелік обов’язкових реквізитів визначений пунктом 6 розділу II Порядку № 435. Варто зауважити, що зазначені реквізити мають бути обов’язково заповнені в усіх таблицях додатків до звіту по ЄВ, де вони передбачені.
Криворізька південна ОДПІ

Обмеження щодо проведення перевірок суб’єктів господарювання
У 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу КМУ, за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами КПК України. Зазначене обмеження не поширюється, зокрема, з 1 липня 2015 року на перевірки платників єдиного податку другої і третьої груп (фізичних осіб - підприємців), крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у дрібнороздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі, за винятком платників єдиного податку, визначених пунктом 27 підрозділу 10 розділу ХХ „Перехідні положення” Кодексу, з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Криворізька південна ОДПІ

Відповідальність за несвоєчасну сплату військового збору за наслідками подання річної декларації
У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України із змінами та доповненнями (далі за текстом – ПКУ), такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми одаткового боргу. Після закінчення встановлених ПКУ строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня.
Криворізька південна ОДПІ

Фізичні особи – орендодавці самостійно нараховують та сплачують податки
Криворізька південна ОДПІ звертає увагу фізичних осіб, які здають в оренду нерухоме майно (квартири) фізичній особі, щодо нарахування податку на доходи фізичних осіб. Відповідно до п.п.170.1.5. п.170.1. ст. 170 ПКУ фізична особа - орендар нерухомого майна не є суб’єктом господарювання, відповідальним за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету є орендодавець.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий