1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааЗміни у законодавстві щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що Законом України № 569-VIII від 01.07.2015 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» пункт 296.10 Податкового кодексу України викладено такій редакції:
«296.10. Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:
першої групи;
другої і третьої груп (фізичні особи — підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.
У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку».
Криворізька південна ОДПІ

Фізичні особи – підприємці не мають права на отримання податкової знижки
Фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які займаються незалежною професійною діяльністю (самозайняті особи), не мають права на отримання податкової знижки з податку на доходи фізичних осіб щодо свого річного оподатковуваного доходу, одержаного у межах провадження їх діяльності, тому що такий дохід не є заробітною платою. Цього права також не мають всі інші особи, які одержують виключно доходи, відмінні від заробітної плати.
Якщо платник податку не скористався правом на отримання податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.
Криворізька південна ОДПІ

Повідомляємо про об’єкти оподаткування своєчасно
Платники податків незалежно від обраної ними системи оподаткування мають повідомляти про всі об’єкти оподаткування пов’язані з його діяльністю, а сааме: протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття такого об’єкта необхідно повідомити про нього до контролюючого органу ДФС, за встановленою формою звітності №20-ОПП «ПОВІДОМЛЕННЯ про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які проводиться діяльність».
Неподання у строки повідомлення про об’єкти оподаткування, тягне за собою накладення штрафу: - на самозайнятих осіб у розмірі 170 гривень; - на юридичних осіб – 510 гривень.
Криворізька південна ОДПІ

Звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій
З 1 липня 2015 року набрав чинності Закон України від 14.05.15 №420, яким внесено зміни до статті 266 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій.
Криворізька південна ОДПІ

ДФС України: Ліквідовано «конвертаційний центр» з обігом понад 900 млн. грн.
Працівниками податкової міліції Центрального офісу у рамках кримінального провадження ліквідовано "конвертаційний центр", створений організованою групою з 5 осіб. «Конвертцентр» надавав послуги підприємствам реального сектору економіки з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. Орієнтовний обіг проконвертованих коштів склав майже 900 млн. гривень. Тривають слідчі дії.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

ДФС України: Власниками цифрових підписів від ДФС стали майже 138 тис. клієнтів
Протягом першого півріччя поточного року послугами Акредитованого центру сертифікації ключів, який діє при ДФС, стали 137,6 тис. клієнтів. Їм безкоштовно видано майже 404 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів. Загалом з початку своєї діяльності Центр обслуговує понад 3,6 млн. посилених сертифікатів.
Нагадаємо, що клієнти Центру отримують посилені сертифікати відкритих ключів безкоштовно, на відміну від комерційних установ, де така послуга є платною. Видані центром ключі електронного підпису дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів ДФС, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Комментарии   

0 #2 око 05.06.2020 11:12
ольга стеценко большая дура
Цитировать
0 #1 око 05.06.2020 11:12
ольга стеценко дура
Цитировать

Добавить комментарий