1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПовідомлення про прийняття працівника на роботу поштою не надсилається
Відповідно до норм постанови КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 р. № 413 повідомлення про прийняття працівника на роботу подається роботодавцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника ЄСВ за формою згідно із додатком до Постанови №413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів: засобами електронного зв’язку із використанням ЕЦП відповідальних осіб; на паперових носіях разом із копією в електронній формі; на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більш ніж із п’ятьма особами.
Постанова №413 не містить посилання на норми подання повідомлення про прийняття працівника на роботу поштою.
Криворізька південна ОДПІ

Переваги подання звітності в електронному вигляді
Надання платниками податків податкових декларацій (розрахунків) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, забезпечує суб’єктам господарювання наступні переваги. Насамперед, це всебічна економія ресурсів та удосконалення бізнес-процесів на підприємстві, простота і зручність використання, конфіденційність та безпека інформації, можливість ведення електронного документообігу з державними структурами. Використання ЕЦП істотно прискорює проведення будь-яких комерційних операцій і виключає необхідність додаткових зустрічей і багатогодинних переговорів.
Повна інформація щодо порядку надання звітності в електронному вигляді розміщена на офіційному порталі ДФС України (sfs.gov.ua) на головній сторінці у розділі «Електронна звітність» (електронні сервіси) за електронною адресою:
Криворізька південна ОДПІ

ГУ ДФС у Дніпропетровській області: Власна безпека провела 124 службових розслідувань та перевірок
Протягом січня – червня 2015 року управлінням власної безпеки ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 124 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких встановлено 72 факти порушень вимог діючих законодавчих та нормативно-правових документів з боку співробітників територіальних та структурних підрозділів ГУ ДФС області.
За матеріалами управління власної безпеки ГУ ДФС у Дніпропетровській області розпочато 30 кримінальних провадження. З метою недопущення на вакантні та керівні посади в органах ДФС осіб, що своїми діями або вчинками можуть дискредитувати імідж служби, у поточному році проведено перевірки 298 кандидатів на працевлаштування. За підсумками перевірок 8 претендентам відмовлено у прийомі на службу.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Підприємствам Дніпропетровщини відшкодовано ПДВ в автоматичному режимі майже на 50 мільйонів гривень більше
Впродовж І півріччя 2015 року на рахунки платників Дніпропетровського регіону повернуто з бюджету 227,1 мільйонів гривень податку на додану вартість, що в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року більше на 86,2 млн. грн. З них 140,7 млн. грн., або 62 відсотки, повернуто в автоматичному режимі. А це в свою чергу на 49,6 млн. грн. більше, ніж повернуто «автоматом» за шість місяців 2014 року. За результатами контрольно-перевірочної роботи у першій половині поточного року фахівцями органів ДФС у Дніпропетровській області упереджено 19,9 млн. грн. безпідставно заявлених 23 платниками сум бюджетного відшкодування на розрахунковий рахунок ПДВ.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Податкова міліція виявила оборудки з імпортними операціями на суму понад 177 млн. грн.
Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області у ході проведення оперативно-слідчих заходів за кримінальним провадженням викрито групу осіб, які у період з 2013 по 2015 рік надавали незаконні послуги підприємствам реального сектору економіки із заниження митної вартості товарів, які ввозились в Україну з Пакистану, Кореї, Польщі та Туреччини. У подальшому імпортовані товари реалізувались фактичним покупцям за готівкові кошти, без відображення цих операцій у бухгалтерському та податковому обліку. За вказаний період було здійснено імпорт товарів на суму понад 177 млн. гривень. Тривають слідчі дії по встановленню кола осіб, причетних до скоєння зазначеного кримінального правопорушення.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

ДФС України: Підприємство ухилилося від сплати податків на суму 47,7 млн. грн..
Працівниками податкової міліції встановлено факт ухилення від сплати податків посадовими особами підприємства, що здійснює діяльність у сфері транспортного оброблення вантажів. В результаті приховування об’єктів оподаткування підприємство не сплатило 47,7 млн. грн. податків. За ч.3 ст. 212 КК України зареєстровано кримінальне провадження.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

З 1 серпня підприємці запрацюють за новою удосконаленою системою електронного адміністрування ПДВ
28 липня Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» №643-VIII. Як зазначає Голова ДФС Роман Насіров, електронна система адміністрування ПДВ працює в звичайному режимі вже місяць. За цей час зареєстровано 20 млн. податкових накладних та розрахунків коригування на суму ПДВ 58 млрд. грн., та більше 60 тис. митних декларацій на суму ПДВ 11 млрд. грн. Також поповнено ПДВ рахунки на суму 10,5 млрд. грн.
Важливими нормами з удосконалення СЕА стане покращення роботи самої системи адміністрування, зокрема виправлення помилок, зниження ризику формування фіктивного податкового кредиту, а головне – зменшення кількості перевірок. Переваги відчують сільгоспвиробники, постачальники комунальних послуг та інші сфери підприємницької діяльності. «Вже з 1 серпня підприємці запрацюють за новим удосконаленим законодавством», - наголосив Голова ДФС.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Безкоштовні відповіді ДФС України у режимі on-line
Отримайте відповіді у режимі on-line за телефоном 0-800-501-007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно) з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі), Е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (цілодобово), Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс:http://zir.sfs.gov.ua.Сервіс ДФС «Пульс» за тел.: (044) 284-00-07 (цілодобово).
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий