1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

f33f29e6aeaЗа 6 місяців 2015 року Дніпропетровщина заробила 5,7 млрд. грн. - це на 1 млрд. більше, ніж заплановано. З таким показником перевиконання область вийшла в лідери, забезпечивши 15% всіх додаткових надходжень місцевих бюджетів України.

Перевиконати бюджет вдалося за рахунок податку на доходи фізичних осіб та нових зборів, таких як податок на прибуток приватних підприємств, акциз. Їх передали місцевим бюджетам згідно з децентралізацією.

«Головне завдання влади – захист інтересів людей. Тому близько 50% коштів, які область заробила понадпланово, а це 489,4 млн грн, будуть спрямовані на зарплатню бюджетникам та соціальні виплати. Інші 50% - на реалізацію соціально важливих проектів», - сказав Валентин Резніченко.

Згідно Бюджетного кодексу, перевиконання плану більш ніж на 5% дозволяє місцевим радам переглядати та збільшувати обсяги бюджету. У першому півріччі перевиконали свої показники 348 (90%) місцевих бюджетів регіону, у тому числі й обласний.

На сьогодні вже збільшено 193 бюджети, зокрема, обласний, Дніпропетровська, Новомосковська, Павлограду, Першотравенська, бюджетів Магдалинівського, Павлоградського та Межівського районів, а також 185 сільських та селищних громад. Всі інші бюджети будуть переглянуті у найближчі два місяці. Найбільші суми на соціально захищені видатки спрямують міста Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Синельникове, а також Магдалинівський, Новомосковський та Петриківський райони.

Бюджет області на 2015 рік складає майже 10 млрд. грн. Він наповнюється за рахунок податків на доходи фізичних осіб, на прибуток приватних підприємств, акцизного збору, плати за надра та землю, єдиного податку.

Информация с сайта "Первый Криворожский"

Добавить комментарий