1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааДФС України: Податковою міліцією викрито ухилення від сплати податків на суму 8 млн. грн.
Працівниками податкової міліції у м. Києві зареєстроване кримінальне провадження за ч.3 ст. 212 КК України за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами підприємства, що здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі фармацевтичними товарами. Як з’ясувалося, протягом 2014-2015 років підприємством було ввезено на територію України медичне обладнання за значно завищеними цінами. Такі дії призвели до ухилення від сплати податків на суму 8 млн. грн.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Закінчується термін сплати
19 серпня поточного року останній день сплати: податку на прибуток підприємств за півріччя 2015 року; частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за перше півріччя 2015 року; з ПДВ за 2-й квартал 2015 року; екологічного податку за 2-й квартал 2015 року; рентної плати за спеціальне використання води за півріччя 2015 року; єдиного податку платниками 3 групи за результатами декларацій, поданих за півріччя 2015 року; збору за місця для паркування транспортних засобів за півріччя 2015 року.
Криворізька південна ОДПІ

З 1 вересня поточного року пенсії інвалідів війни не оподатковуються
Законом України від 17 липня 2015 року №653-VIII «Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб» з 1 вересня 2015 року звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб пенсії: учасників бойових дій у період Другої світової війни; інвалідів війни; осіб, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України від 22.10.1993 №3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Цей закон опубліковано у газеті «Голос України» від 06.08.2015 №142.
Криворізька південна ОДПІ

Спрощена система оподаткування
Законом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», внесені зміни у частині спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності (далі – спрощена система), положення якого набрали чинності з 01.01.2015.
Фіксований сільськогосподарський податок фактично був трансформований у єдиний податок (платники четвертої групи) та проведено оптимізацію груп платників єдиного податку із збільшенням максимального розміру доходу, який дозволяє перебувати на спрощеній системі. Правові засади застосування спрощеної системи, а також справляння єдиного податку регулюються главою 1 (статті 291 – 300) розділу XIV ПКУ.
Криворізька південна ОДПІ

Перша група платників єдиного податку
Перша група – це фізичні особи – підприємці, які здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню. Кількість найманих працівників – 0. Обсяг доходу – до 300 тисяч гривень протягом календарного року. Ставка – до 10% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (станом на 01.01.2015 мінімальна зарплата складає 1 218 гривень).
Криворізька південна ОДПІ

Друга група платників єдиного податку
Друга група – це фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Кількість найманих працівників – від 0 до 10 чоловік. Обсяг доходу – до 1,5 мільйона гривень протягом календарного року. Ставка – до 20% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
Криворізька південна ОДПІ

Третя група платників єдиного податку
Третя група – це фізичні особи – підприємці та юридичні особи. Кількість найманих працівників – не обмежена. Обсяг доходу – до 20 мільйонів гривень протягом календарного року. Ставка – 2% доходу – за умови окремої сплати ПДВ; 4% доходу – за умови включення ПДВ до складу єдиного податку.
Криворізька південна ОДПІ

Платники єдиного податку 4 групи
Четверта група – це сільгоспвиробники, в яких доля сільськогосподарського товаровиробництва за попередній звітний рік дорівнює або перевищує 75%. Кількість найманих працівників – не обмежена. Обіг коштів – не обмежений. Розмір ставок встановлюється з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду і залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить у відсотках бази оподаткування.
Об’єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди. Права власності/користування земельними ділянками повинні бути оформлені та зареєстровані відповідно до законодавства.
Криворізька південна ОДПІ

База оподаткування податком для єдиноподатників четвертої групи
Базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи: для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого розділом XII Кодексу; для земель водного фонду є нормативна грошова оцінка ріллі в Автономній Республіці Крим або в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого розділом XII Кодексу.
Підставою для нарахування єдиного податку платникам четвертої групи є дані державного земельного кадастру та/або дані з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий