1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

619З початку літнього оздоровчого сезону на дорогах Дніпропетровщини загинули 6 дітей, з них 2 водія мопедів та 4 пасажира авто, ще 88 дітей замість відпочинку потрапили на лікарняні ліжка з травмами, які вони отримали внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Майже 80% ДТП за участю неповнолітніх відбувається з вини дорослих - водіїв транспортних засобів. Більшість дітей (58%) травмувалися в якості пасажирів внаслідок безвідповідальності водія.

Державтоінспекція звертається до дорослих - безпека дітей залежить, насамперед, від ВАС.

Шановні батьки! Необхідно пам'ятати, що найбільш поширеними порушеннями Правил дорожнього руху дітьми є, несподівана поява на проїзній частині, перехід дороги в невстановленому місці або на заборонений сигнал світлофора, ігри поблизу дороги, а також порушення Правил дітьми-велосипедистами та водіями скутерів.

Наголошуємо, що знати і виконувати правила дорожньої безпеки повинні не тільки діти, але і дорослі, з яких вони беруть приклад. Адже самий кращий спосіб виховання - це приклад дорослих. Іншими словами, успіх профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму залежить від свідомості, особистої культури та дисциплінованості кожного з нас. Щоб дитина не порушувала Правила дорожнього руху, вона повинна не тільки їх знати - необхідно сформувати звичку їх дотримуватися. Постарайтеся приділити питанню безпеки більш часу, щоразу нагадуйте елементарні правила поведінки на дорозі, демонструйте власним прикладом як потрібно поводитися під час участі у дорожньому русі, обов'язково перевірте засвоєні знання.

Велосипеди, ролики - всі ці засоби, які так полюбляють малюки, можуть зіграти злий жарт. Адже забавившись, дитина стає неуважною, а її поведінка часто буває не передбачуваною. Особливу увагу звертаємо, що непоодинокі випадки керування мототранспортом підлітками, які не мають не лише посвідчень водія, а й необхідних знань ПДР та навичок, внаслідок потрапивши в інтенсивний потік транспорту не завжди адекватно оцінюють дорожню обстановку та розгубившись, не в змозі впоратись з керуванням, потрапляють в ДТП.

Водіям транспортних засобів необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів. Пам'ятайте: поведінка дитини на дорозі, часто є непередбачуваною. Тож будьте особливо уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи дітей. Заздалегідь знижуйте швидкість, зупиніться і пропустіть дітей, які переходять дорогу, в темну пору будьте особливо уважні.

Кожному водієві також необхідно завжди пам'ятати, що дитина в автомобілі повністю залежить від відповідальності дорослих, нехтування елементарними заходами безпеки призводить до травмування.

При перевезенні в автомобілях дітей потурбуйтесь про додатковий захист, в обов'язковому порядку використовуйте паски безпеки, для малюків необхідно встановити автокрісла з урахуванням віку дитини.

Шановні водії, батьки! Потурбуйтесь, щоб літо для дітей було наповненим лише приємними спогадами, давайте разом докладемо максимум зусиль, щоб дороги дитинства завжди були безпечними!

Информация с сайта "Первый Криворожский"

Добавить комментарий