1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

v san mitropolita 01.teaserimg17 серпня 2015 року, у першу річницю інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була звершена урочиста Божественна літургія.

Про це поповідомляє прес-служба Криворізької єпархії.

Богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили сонм архієреїв Української Православної Церкви, а також чисельне духовенство з різних регіонів України.

Під час малого входу за заслуги перед Українською Православною Церквою та до свята 1000-ліття преставлення святого рівноапостольного великого князя Володимира архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем був возведений в сан митрополита.

УказПісля читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По закінченні Літургії митрополити Хустський і Виноградівський від імені єпископату, духовенства та вірних Української Православної Церкви привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія з річницею інтронізації на кафедру Київської Митрополії. В свою чергу Його Блаженство подякував за привітання та молитви, після чого було виголошене многоліття Предстоятелю УПЦ

Информация с сайта "Кривой Рог LIFE"

Добавить комментарий