1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПри анулюванні реєстрації платника ПДВ, спрощенець 3 групи має змінити ставку податку
Якщо анулюється реєстрація платника ПДВ у встановленому ПКУ порядку, платнику єдиного податку 3 групи, що застосовує ставку єдиного податку 2 відсотки, то такий платник зобов’язаний перейти на сплату єдиного податку за ставкою у розмірі 4 відсотків.
Це має відбуватись за заявою щодо зміни ставки єдиного податку. Така заява повинна бути подана не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, в якому здійснено анулювання реєстрації платником ПДВ.
Криворізька південна ОДПІ

Торгове місце на ринку
Криворізька південна ОДПІ зазначає, що до торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства. Торгове місце – це площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо.
Тому, якщо фізична особа здійснює продаж товарів у магазині, що розташований на території ринку, вона не може бути платником єдиного податку першої групи.
Криворізька південна ОДПІ

Про порушення повідомляйте «Пульс»
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що інформацію про випадки порушення прав підприємців та громадян, з ознаками корупційних дій, прояви громадян, які видають себе за податківців, неправомірні дії чи бездіяльність працівників ГУ ДФС та Дніпропетровської митниці, а також про проблеми, які виникають під час митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, можна повідомляти на сервіс ДФС України «Пульс» за цілодобовим телефоном: (044) 284-00-07.
Криворізька південна ОДПІ

Із Класифікації доходів бюджету виключено коди для зарахування авансових внесків з податку на прибуток підприємств
Міністерства фінансів України від 20.07.2015 №651 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації» внесені зміни до бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 №11 «Про бюджетну класифікацію», який набрав чинності з 20.07.2015. Зокрема, цими змінами встановлено, що облік податку на прибуток та авансового внеску з цього податку буде здійснюватися за одним кодом бюджетної класифікації. Так, із Класифікації доходів бюджету виключено коди для зарахування авансових внесків з податку на прибуток підприємств.
.Криворізька південна ОДПІ

Подовжено строк для подання декларації учасникам АТО
Законом України від 15.07.2015 №610-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо декларантів, які перебувають на військовій службі», який набрав чинності 09.08.2015, передбачено, що суб’єкти декларування, які не мали можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік у зв’язку з мобілізацією відповідно до указів Президента України, подають таку декларацію за звітний рік протягом 30 робочих днів із дня закінчення суб’єктом декларування проходження військової служби або з дня його переходу на військову службу за контрактом. Суб’єкт декларування зобов’язаний подати уточнену декларацію за 2014 рік не пізніше 30 робочих днів з моменту усунення обставин, які перешкоджали йому одержати необхідні дані.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

ДФС України: З початку 2015 року видано 450,5 тис. електронних ключів
Протягом січня – липня 2015 року Акредитованим центром сертифікації ключів ДФС видано 450,5 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів. Більшість з них отримали фізичні особи – 226,1 тис. ключів. У свою чергу, юридичним особам видано майже 224,4 тис. сертифікатів.
Послугами Центру за сім місяців поточного року скористались понад 153,8 тис. клієнтів. У тому числі майже 103,3 тис. фізичних та майже 50,6 тис. юридичних осіб. На сьогодні Центр обслуговує понад 3,6 млн. посилених сертифікатів відкритих ключів.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

На Дніпропетровщині викрито махінації підприємства на суму понад 8 млн. гривень
У Дніпропетровській області працівниками податкової міліції зареєстровані кримінальні провадження за фактами легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, та ухилення від сплати податків посадовими особами одного з підприємств.
З’ясувалося, що посадовці підприємства, яке здійснює діяльність у сфері дослідження і експериментальних розробок, безпідставно отримали від державних та комунальних підприємств 6 млн. гривень. Отримані кошти в подальшому були легалізовані шляхом внесення до статутного фонду одного з підприємств та перерахування у вигляді фінансової допомоги на розрахункові рахунки іншого підприємства. Крім цього, злочинці документально оформили низку нікчемних операцій з фіктивними суб’єктами підприємницької діяльності, що призвело до ухилення від сплати податків на суму 2,4 млн. гривень.
Тривають слідчі дії зі встановлення кола осіб, причетних до скоєння зазначеного кримінального правопорушення.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Платникам податку на прибуток
Законом України від 17.07.2015 р. №652-VIII п. 57.1 ПКУ доповнено положенням, згідно з яким платник податку, котрий за підсумками першого кварталу (півріччя, трьох кварталів) звітного (податкового) року не отримав прибутку чи отримав збиток, має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал (півріччя, три квартали) звітного (податкового) року та не сплачувати авансових внесків:
за підсумками першого кварталу — із червня – грудня звітного (податкового) року та січня – травня наступного звітного (податкового) року;
за півріччя — із вересня – грудня звітного (податкового) року та січня – травня наступного звітного (податкового) року;
за три квартали — із грудня звітного (податкового) року та січня – травня наступного звітного (податкового) року.
Податкові зобов’язання визначаються на підставі поданих податкових декларацій.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий