1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПерерахунок військового збору
ДФС у підкатегорії 132.04 «ЗІР» надала відповідь на запитання: чи потрібно роботодавцю за попередні періоди здійснювати перерахунок військового збору, утриманого із середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у зв’язку із набранням чинності порядку виплати компенсації?
Роботодавець має право здійснити перерахунок військового збору, утриманого із середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі отримання компенсаційних виплат із бюджету.
Криворізька південна ОДПІ

Подавати доповнення до декларації можна в електронній формі
Для платників податків, яким ПКУ встановлено обов’язок подання звітності в електронній формі, надано можливість подавати доповнення до декларації в електронній формі. Це передбачає доповнення до п. 46.4 ПКУ , яке вносить Закон України «Про внесення змін до ПКУ щодо зменшення податкового тиску на платників податків» від 17.07.2015 р. №655-VIII.
Криворізька південна ОДПІ

Зміни до ПКУ щодо неприбуткових організацій
Верховна Рада України Законом від 17.07.2015 р. №652-VIII унесла низку змін до Податкового кодексу України щодо неприбуткових організацій, зокрема:
- включено до п. 46.2 ПКУ положення щодо обов’язку подання неприбутковими підприємствами, установами й організаціями звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації в строки, передбачені для подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств;
- унесено зміни до п. 57.1 ПКУ, якими уточнено, що неприбуткові організації, визначені п. 133.4 ПКУ, не подають до контролюючих органів за звітний (податковий) рік податкову декларацію з податку на прибуток і не сплачують на її підставі податок на прибуток .
Криворізька південна ОДПІ

Нові електронні сервіси для платників ПДВ
Для оперативного отримання інформації платниками із Системи електронного адміністрування ПДВ ДФС запровадила електронний сервіс «Витяг в розрізі операцій з Системи електронного адміністрування ПДВ» (F/J1401901) на «Запит щодо отримання інформації в розрізі операцій з Системи електронного адміністрування ПДВ» (F/J1301901).
Криворізька південна ОДПІ

Оподаткування поверненої поворотної фіндопомоги у 2015 році
Листом від 18.06.2015 р. № 12810/6/99-99-19-02-02-15 ДФС України повідомила, що починаючи з 01.01.2015 р. проводиться зменшення фінансового результату до оподаткування на суму поверненої поворотної фінансової допомоги, отриманої платником податку до 01.01.2015 р. від осіб, які не є платниками податку на прибуток, та включеної до складу доходів при визначенні об'єкта обкладення податком на прибуток до цієї дати.
Криворізька південна ОДПІ

Книги обліку доходів діють до їх закінчення.
Криворізька південна ОДПІ звертає увагу платників єдиного податку, що Книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість) і книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість), зареєстровані до набрання чинності Наказом № 579, діють до їх закінчення.
Криворізька південна ОДПІ

ДФС України: Податковою міліцією упереджено спробу незаконного формування ПДВ на суму 7,2 млрд. гривень
У Київській області податкова міліція викрила одну з найбільших схем з формування незаконного ПДВ на суму 7,2 мільярда гривень.
Для злочинної діяльності «тіньовики» створили розгалужену мережу з 17 фіктивних, транзитних та реальних підприємств. Використовуючи їхні реквізити та рахунки злочинці здійснили спробу зареєструвати податкові накладні з відвантаження на адресу однієї з компаній 5 млн. тонн сої на суму 43 мільярди 428 мільйонів гривень. Однак спроба була вчасно заблокована працівниками податкової міліції. За свої дії махінатори нестимуть кримінальну відповідальність.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

На соціальний захист мешканців Дніпропетровщини за сім місяців 2015 року надійшло понад 11 млрд. грн. ЄСВ
Впродовж січня – липня поточного року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 11 млрд. 40 млн. грн. Якщо порівняти цей показник з аналогічним періодом 2014 року, то у цьому році ЄСВ сплачено на 640 млн. грн. більше. Про це повідомила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Інна Андрущак.
При цьому, лише у липні 2015 року платники єдиного внеску Дніпропетровського регіону перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд. 665,8 млн. грн., що майже на 103 млн. грн. більше, ніж у липні минулого року.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг
З 1 вересня поточного року набирає чинності Закон України від 17.07.2015 №654-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності» (опублікований у газеті «Голос України» від 11.08.2015 №146).
Законом №654 встановлено, що не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг (підпункт 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 ПКУ доповнено підпунктом «і»).
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий