1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

72618«Як правильно оформити субсидію»,- цікавляться мешканці Дніпропетровщини.

На це питання відповіла начальник відділу департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Довидовська.

«Оформити адресну допомогу може тільки той, хто прописаний в домоволодінні і на кого відкриті особові рахунки в підприємствах, що надають комунальні послуги. Це дуже важливо. В іншому випадку заявки не розглядаються. Дуже часто люди, намагаючись допомогти своїм близьким, вписують в бланк свої особисті дані, а адресу та особові рахунки тих, на кого оформляють субсидію. Цього робити не можна», - підкреслила Олександра Довидовська.

Як пояснила фахівець, щоб без проблем отримати субсидію, потрібно виконати ще дві важливі умови. Перше: заяву та декларацію мають заповнювати ті, на кого оформлені особові рахунки в підприємствах, що надають комунальні послуги. І друге: усі зареєстровані мешканці вашої домівки мають бути абонентами, яких обслуговують ці підприємства. «В іншому випадку рішення про видачу субсидії буде приймати не управління соціального захисту, а спеціальна комісія, яка працює в кожному виконкомі міст та районів. Вона має право вимагати будь-які необхідні документи», - зауважила Олександра Довидовська.

Вона зазначила, що тим, хто отримував субсидії в 2014-2015 роках, заповнювати документи повторно не потрібно: «Управління соцзахисту самі зробили всі перерахунки. Заповнювати заявку і декларацію потрібно тільки тим, хто вперше вирішив отримати субсидію», - розповіла Олександра Довидовська.

Информация с сайта "Первый Криворожский"

Добавить комментарий