1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Pensiya17.09.2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2015 рік», яким передбачено підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.
Таким чином, мінімальний розмір пенсій, визначений статтею 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», становить з 01.09.2015 року -1074,00грн.
Стосується цей закон і криворізьких пенсіонерів.
Пенсійним фондом України з 1 вересня 2015р.проведено збільшення мінімального розміру пенсій, пенсій за особливі заслуги, державної соціальної допомоги та підвищення особам, яким виповнилося 100 років і більше, підвищень, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» та доплати до підвищень, мінімальних розмірів пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», щомісячної державної адресної допомоги інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Вище зазначені перерахунки зроблені в автоматичному режимі і не залежно від факту роботи одержувача пенсії. Перераховані розміри пенсійних виплат будуть виплачені в жовтні разом з доплатою за вересень.
Не підлягали перерахунку:
- підвищення дітям війни відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни»;
- додаткові пенсії за шкоду заподіяну здоров'ю та компенсаційні виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Зауважимо, що не всі пенсіонери, яким проведено перерахунок, отримають підвищення пенсії. Це відбувається у випадку, коли розмір індексації, яку вони отримують, перевищує розмір проведеного підвищення пенсії. В такому разі розмір пенсії залишиться незмінним.

Жовтневий пенсійний фонд м. Кривого Рогу

 

Добавить комментарий