1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

teplo 21.teaserimgОпалювальний сезон у Кривому Розі має розпочатись тоді, коли три доби поспіль температура зовнішнього повітря буде нижчою +8 градусів. Таке рішення було прийнято міськвиконкомом.

Про це повідомляє Відділ преси та інформації апарату міської ради і виконкому Кривого Рогу.

9 жовтня настала перша доба, коли середньодобова температура повітря +4 градуси. Синоптики прогнозують, що до 15 жовтня стовпчик термометра не підніматиметься вище восьми градусів.

«Сьогодні міський голова Юрій Вілкул прийняв рішення про початок робіт з проведення опалювального сезону,-повідомив заступник міського голови Григорій Вербицький, – мер поставив завдання в першу чергу забезпечити теплом школи, дитячі садки, лікарні».

Комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» вже завершило підготовку до осінньо-зимового періоду. Сьогодні завершуються роботи із заповнення теплових мереж і розпочинається виведення котелень та систем опалення на гідравлічні параметри.

«Прохання до мешканців-абонентів «Криворіжтепломережі» без представників підприємства та управителів не відкривати та не закривати самостійно запірну арматуру під будинками, не регулювати пристрої обліку, щоб ми нормально вийшли на гідравлічні режими роботи котелень і будинків, - зазначив директор КП «Криворіжтепломережа» Сергій Мітін, – отримати відповіді на запитання, які виникатимуть у жителів в період включення опалення в житлових будинках, дитячих садках, лікарнях, школах вони зможуть, звернувшись до чергової служби підприємства за телефонами 409-51-87, 409-51-62. Крім того, у районах, які обслуговує «Криворіжтепломережа», працюють районні диспетчерські служби».

Фахівці державного підприємства «Криворізька теплоцентраль» також розпочали роботи з включення котелень. На даний момент тут створюється гідравлічний режим, мережі виводять на зимові схеми. У разі непередбачуваних ситуацій абоненти теплоцентралі можуть звертатися на цілодобові телефони 499-96-69 або 067 566 96 86. «Зараз робимо зимову гідравлику та очікуємо на подачу газу на районні котельні аби вийти на повноцінний зимовий режим», – сказав в.о. генерального директора ДП «Криворізька теплоцентраль» Максим Кустарьов.

Аналогічні завдання стоять і перед підприємством «Дзержинське управління регіонального будівництва». «Ми виконали увесь підготовчий комплекс заходів до опалювального сезону. Відсьогодні проводимо пробний запуск котельного обладнання для того, щоб виявити можливі несправності, коли воно працюватиме на повну потужність», – відзначила директор підприємства «Дзержинське управління регіонального будівництва» Оксана Якущенко.

На підприємстві організована цілодобова диспетчерська служба і споживачі можуть в будь-який час звертатися за допомогою та консультацією за телефонами 462-87-12, (067) 558-35-19.

Информация с сайта "Кривой Рог LIFE"

Добавить комментарий