1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

17 жовтня, о 1:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в місті Кривий Ріг по вулиці Лермонтова, в Центрально- Міському районі, в квартирі на 2 поверсі 5-поверхового житлового будинку стався хлопок з послідуючим горінням, на площі близько 150 квадратних метрів. На пожежі вогнеборцями було врятовано 17 осіб

S8 BA0OxWRE

jq7sI6R1Xcw
Начальник караулу 10 ДПРЧ Володимир Сушко на цій пожежі власноруч врятував 8 людей, троє з яких діти.

З тильної сторони будинку з вікон 4 та 5 поверхів кликали на допомогу люди, що не могли самостійно вийти зі своїх осель через сильну задимленість у під’їзді. За допомогою штурмової драбини Володимир Сушко піднявся на балкон 5 поверху, де знаходилась молода пара. Він спустив людей та їхнього собаку на балкон четвертого поверху, де знаходився ще один чоловік. З балкону четвертого поверху за допомогою триколінної драбини всіх трьох мешканців будинку було врятовано.
Потім триколінну драбину переставили лівіше, щоб добратися до сім’ї з п’ятого поверху. Комбінованим способом Володимир Сушко потрапив у вікно п’ятого поверху. За допомогою штурмової драбини Володимир спочатку спустив та передав своїм колегам на четвертий поверх трьох дітей – хлопчика 2 років, дівчинку 5 років та їх брата 11 років. Потім спустив чоловіка з жінкою та домашнього улюбленця сім’ї – кота. Вся сім’я по триколінній драбині була спущена на землю та врятована.
Згадуючи цю подію, Володимир Сушко акцентував увагу на тому, що під час порятунку людей було страшно не за себе, а за людей, особливо дітей. «Невірний рух міг призвести до непоправних наслідків. Після порятунку дуже боліли і тремтіли руки, але на душі був спокій через врятовані життя – головну мету усіх пожежних-рятувальників», - зазначив начальник караулу Володимир Сушко.
«Я безмежно вдячна рятувальнику Володимиру. Його вчинок – героїчний, мужній та сміливий. Не має таких слів, якими б я могла йому віддячити за те, що він врятував моїх дітей від загибелі», - такі слова сказала молода жінка Ганна, яка також була врятована Володимиром Сушко.

Добавить комментарий