1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

За 4 года в Криворожском Национальном Университете умудрились нарушить финансовую дисциплину на сумму в 1.5 млн. грн. Но виновники отделались легким испугом – 7 должностных лиц будут наказаны административно... Такой вот порядок в Кривом Роге, такая вот стабильность ...

KNU 112

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Криворізького національного університету, працівники Держфінінспекції виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 1,5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції. Контрольний захід охопив діяльність університету з 1 січня 2012 р. по 20 червня 2015 р.
Посадові особи навчального закладу вчасно не подали позовів щодо стягнення коштів з боржників: зі студентів – плати за навчання, з мешканців квартир і гуртожитків – за проживання та спожиті комунальні послуги, з орендарів – за оренду нежитлових приміщень, з підприємств – за виконані науково-дослідні роботи. Унаслідок цього університет недоотримав майже 450 тис. грн.
Крім того, бухгалтерська служба навчального закладу надміру виплатила стипендії аспірантам, а співробітникам – зарплати і надбавки, що призвело до втрати 307 тис. грн.
Також у навчальному закладі за рахунок коштів загального фонду сплатили комунальні послуги, тоді як це повинно здійснюватися за рахунок спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено 624 тис. грн.
Також в університеті покрили витрати фізичних осіб, понаднормово списано бензин за завищеною вартістю, оплатили ремонтні роботи.
За недотримання законодавства з фінансових питань на 7 посадових осіб навчального закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Добавить комментарий