1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В который раз активисты будут пикетировать одну из старейших газет в Кривом Роге. Претензии все те же – несбалансированная редакционная политика в отношении оппозиции к городской власти...

212 4

КРИВОРІЖЦІ!
3 грудня (четверг) з 9.00 Громадська організація "ГРАД - Кривий Ріг" проведе пікет редакції комунальної газети "Червоний Гірник".
Те що ми читали в останні тижні на сторінках цієї газети викликає огиду і сором... Журналісти, які працюють в цій газеті мають висловити свою позицію і відмежуватись від головного редактора і його редакційної політики.
Зараз у Кривому Розі відбувається революція - мирна і в правовому полі і вона досягла певних результатів, єдиним захисником кримінального режиму Вілкулів є ЗМІ, які пропагують ненависть і ворожнечу між регіонами України, поширюють відверту брехню. Ці ЗМІ відомі: ТРК "Рудана" і газета "Червоний Гірник". Ми громадяни маємо покласти цьому край.
Приходьте на пікет "Червоного Гірника", плакати, державні прапори, прапори громадських організацій - вітаються! Запрошуємо на захід також працівників підприємств, яких примушували підписуватись на "Червоний Гірник" - у Вас буде можливість заявити це на всю Україну через всеукраїнські ЗМІ...
Наші вимоги:
1. Відставка головного редактора - Ігоря Квочки.
2. Газета має припинити бути пропагандистом "Опозиційного Блоку" і сім"ї Вілкулів, і висловлювати збалансовану і правдиву точку зору.

ДОСИТЬ НАМ БРЕХАТИ! УКРАЇНА - ЄДИНА! КРИВИЙ РІГ - ЦЕ УКРАЇНА!

Добавить комментарий