1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Об этом сообщает Лига Предпринимателей Кривого Рога!

412 15

Знищення малого бізнесу стартує з Нового Року!
8 грудня о 14-00 на 95 кварталі біля ФОКСТРОТУ!
Шановні підприємці!!! Ліга підприємців Кривого Рогу попереджає, що 30 листопада МінФін подав до ВР зміни до Податкового Кодексу. Залишилось всього два сесійні тижні! Замість передноворічних турбот ми маємо виходити на страйк, щоб не допустити прийняття змін до Податкового кодексу!
Ось так…
Спрощенна Система Оподаткування(ССО) для підприємців з оборотом більше 2 млн. грн. скасовується взагалі. Замість нинішніх 2 та 3 групи утворюється «Група Б». Ми маємо сплачувати податок на доходи фізичних осіб за ставкою 20% на різницю надходжень та витрат, при чому розповсюджується «соціальна пільга» у розмірі мінімальної зарплати. Утім, на відміну від загальної системи, дозволяється відносити на витрати без перевірки лише 80% від надходжень у 2016 р. з подальшим зменшенням до 60% у 2017-му та 40% – починаючи з 2018-го. На них також розповсюджується порядок нарахування фіксованого внеску з ЄСВ, для цієї групи обов’язкове застосування РРО передбачено вже з 1 cічня 2016 р.
Для 1 групи в оподаткуванні нічого не змінюється до 2019 року.
Таким чином, в результаті реформи потрібно буде вести облік витрат на підставі первинних документів, використовувати в обов’язковому порядку РРО, та, відповідно, піддаватися перевіркам.
Впровадженням такої реформи, майже двадцятирічну історію ССО можна буде вважати завершеною – адже головною метою її запровадження було як раз позбавлення необхідності ведення обліку, а податкових органів – необхідності контролю, та, відповідно, радикальне зменшення кількості перевірок і пов’язаної з ними корупції.
Всі мрії Азарова - втілюються!!!
8 грудня о 14-00 на 95 кварталі біля ФОКСТРОТУ!

Добавить комментарий