1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Кривом Роге продолжается противостояние между сторонниками Юрия Милобога и Юрия Вилкула. С обоих сторон наблюдаются как разрешенные, так и запрещенные приемы..

512 1

Проти лідера криворізького Автомайдану 25-річного Антона Кравченка – порушили кримінальну справу.

Його звинувачують у тому, що нібито застосував фізичну силу до міліціонерів у ніч з середи на четвер, коли у Кривому Розі депутатами Опозиційного блоку було зірване засідання міської виборчої комісії.
"Хотів пройти у міську раду, аби подивитися як працює комісія. Однак мене туди не пускали. Більше того, якісь невідомі люди схопили мене за руки та почали кудись тягти. Змушений був захищатися, тому і застосував сльозоточивий газ. Але у людей, які мене відтягували – не було жодних опізнавальних знаків. Незрозуміло хто вони і звідки. Тому я лише скористався правом на самозахист", - сказав Антон Кравченко.
Нагадаємо, увечері в середу у Кривому Розі проходило засідання міської виборчої комісії. На ній мали проголосувати за перерахунок голосів на кількох дільницях міста, які підозрюють у масштабних фальсифікаціях на користь кандидата у мери Юрія Вілкула. Однак кілька депутатів Опозиційного блоку зірвали роботу комісії.

На фото - лидер Криворожского Автомайдана Артем Кравченко

Добавить комментарий