1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

1012 25

Как Ляшко сливает Кривой Рог:

Шановні співгромадяни. Хочу пояснити вам свою позицію, чому ми не підтримуємо законопроект про перевибори мера Кривого Рогу. Тому що він порушує Конституцію України та закони, це вам підтвердять усі, хто його читав. Я регіоналівський клан Вілкулів ненавиджу так само, як і більшість жителів цього міста. Але від мене побратими-демократи вимагають сьогодні діяти по-безпрєдєлу, як це робив Янукович 16 січня 2014 року, гвалтуючи парламент прийняти диктаторські закони. Я тоді був єдиний депутат, який проголосував ПРОТИ цих кривавих законів. Бо ніколи, за жодних умов, не зважаючи на будь-який тиск не голосуватиму за закони, які порушують Конституцію України та закони. Так було з Порошенком, коли він мені погрожував усіма карами, якщо я не підтримаю його зміни до Конституції про особливий статус для Донбасу. Так кажу і зараз усім тим, хто істерично звинувачує мене, що я продався Ахметову і Вілкулу тільки через те, що відмовляюся порушувати Конституцію. Ми з вами на Майданах по всій країні стояли не за те, щоб бути такими ж безпрєдєльщиками, як Янукович.

Єдиний правовий і законний вихід із ситуації - це перерахунок голосів на всіх виборчих дільницях Кривого Рогу. І після підтвердження фальсифікацій - призначення нових виборів.

Можете мене розіп'яти, але я не топтатимуся по Конституції України. Благими намірами устелена дорога до пекла

 

Законопроєкт про призначення виборів у Кривому Розі готовий.

Не вистачає лише підписів Юрія Луценка та Олега Ляшка і згоди Володимира Гройсмана ставити його на голосування.

Сподіваємося отримати все це у найближчу годину.

Слідкуйте за Парламентом і голосуванням кожного парламентарія.

Це допомагає

Парламентская фракция "Самопоміч" отказалась участвовать в голосованиях в Верховной Раде до тех пор, пока не будет решен вопрос с проведением повторных выборов мэра Кривого Рога.

Об этом в своем Facebook сообщил нардеп от "Самопомочі" Егор Соболев.

По словам Соболева, никто из Блока Петра Порошенко сейчас не готов стать соавтором закона о назначении выборов в Кривом Роге.

"Это ставит под угрозу цивилизованный выход из кризиса, который возник в результате фальсификации там выборов. Фракция президента является крупнейшей в парламенте и без нее ни одно решение принять невозможно", - подчеркнул он.

"Самопоміч" прекращает голосовать за любые решения в Верховной Раде, пока не будет найден выход для жителей Кривого Рога, которых сегодня полиция опять прекратила пускать в их мэрию. Зато обеспечила возвращение туда триумфатора фальсификаций Юрия Вилкула", - отметил депутат.

Стоит отметить, что 10 декабря в Верховную Раду пришли сторонники партии "Самопоміч" и повесили в зале заседаний плакат с призывом назначить повторное голосование.

Ситуацию также прокомментировал коллега Соболева по фракции Семен Семенченко.

"Закон по Кривому Рогу готов. Не хватает подписей лидеров фракций БПП Юрия Луценко и РПЛ Олега Ляшко. Надеемся получить их в ближайшее время. Делегация жителей Кривого Рога с волнением наблюдает за происходящим в зале с гостевой трибуны", - написал он в Facebook.

Как сообщал ранее Криворожский горизбирком попросил Верховную Раду назначить повторные выборы мэра города. Комиссия указала на многочисленные нарушения в день голосования и срыв подсчета голосов.

Отметим, что сторонники кандидата в мэры Кривого Рога от "Самопомочі" Юрия Милобога не признают победу кандидата от "Оппозиционного блока" Юрия Вилкула. Вилкула обвиняют в фальсификации результатов голосования.

 

Добавить комментарий