1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Я подумал, что я уже превращаюсь в журналиста-параноика, который во всем вмдит преступления... Ан, нет - прочитал в Сети такую вот речь... И понял - я не параноик!

1612 5

Про кондукторів. (Сергей МОКРЯКОВ)

... Відверто кажучі, я думав, що то десь в далекому минулому вже. Ан ні. щонайменш двічі стикнувся з ситуацією, коли дівчина-кондуктор (так, чомусь саме молоді дівчата, не совкові бабусі, тим страждають) "заговорщічєскі-вінувато" посміхаясь, протягнула мені решту в обсязі 1грн., з моїх двох. Квиток, ясна річ, не пропонували.
В першому випадку на моє "дєвушка, нєт" вона з'їхала на жарт.
- ой, что, щаслівий хатітє?
- да, кажу, щасливий для Вас, в першу чергу..

В іншому пані виявилась менш веселою і розуміючою, і продовжувала мені тикати ту гривню, поки я не рикнув "вам проблєми нужни?". Мабуть надто гучно, бо навушники були у вухах, погано контролювалось.. Люди обернулись, дівчина перелякано вирячила очі, дала мені квиток, та кулею пролетіла ззаду аж до водійської кабіни і десь там сховалась в куточку.

І останнє спостереження - студентські квитки.
Так, в комунальному електротранспорті студентам проїзд вдвічі дешевший. За пред'явленням студентського платиш 75коп., та отримуєш квиток.
Але, квиток звичайний, на якому зазначено 1,5грн.
Увага, питання:
Яким чином відбувається облік студентів, і скільки грошей за день можно залишити собі, бо то "тіпа студенти їхали"?...

А теперь свои личные наблюдения. За последнюю неделю пару раз приходилось подъезжать на трамвае. И я попадал примерно в такую же ситуацию... Только мне давали сдачу с 2 грн. - одну гривну, и... Талончик. Но если у кондукктора сверху были "зелененькие" талончики, как бы основные, то снизу - розовые... На розовых стояла цена в 1.50. Вот "снизу" мне и давали "дешевый" талончик... Становится понятным, что сверху у кондуктора - учетные талоны, снизу - левые... Получается, что и контролеры тоже в доле - иначе как они не замечают разноцветных талонов в одном вагоне трамвая?

 

Юрий ПОТУПЧИК,

специально для рубрики

Новости Кривого Рога

сайта Весь Кривой Рог

Комментарии   

0 #2 юрий 16.12.2015 11:00
почему так мелко? хочу директором трамвайного депо... по-любому он и в курсе, он и в доле...
Цитировать
0 #1 васян 16.12.2015 10:29
Ув. Юрий идите работать кондуктором
Цитировать

Добавить комментарий