1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Кривом Роге состоялась пресс-конференция Юрия Милобога и представителей демократических сил. Пока готовится подробный материал, мы будем знакомить вас с мнениями участников...

2712 21

2612 19

 

Юрій Милобог: "Якщо Президент не підпише закон про перевибори, то це буде означати, що гарант Конституції грає на полі ОППОблоку"

 Інна Іванченко На прес-конференції штабу Юрія Милобога прозвучало дуже багато питань: і щодо підбору і навчання членів ДВК, і щодо єдиного кандидату від демократичних сил, і щодо об'єктивного висвітлення "Руданою" виборчого процесу

2712 20

 Василина Нікульнікова, правозахисник: "Ми вимушені штовхати прокурорів і полісменів до розслідування кримінальних проваджень по фальшуванню виборів у Кривому Розі. Якщо не покарати винних, то ситуація по фальшуванню може повторитися"

Член Криворізькоі міської виборчої комісії Олександр Буян на прес-конференції штабу Милобога про особливості виборчого процесу у виконанні опоблоку. Зокрема, озвучив кошторис виборчої кампанії-2015. Запущену опо-качку про вартість виборів у 6 млн. грн. повністю заперечив конкретними цифрами. Відповідно до кошторису, мова йде про суму 2,4 млн., із яких 700 тис. надійшли в бюджет у якості застави від кандидатів на посаду міського голови. Нагадаю, що розмір застави становив 25 тис. грн.

Илья ПЕТРЯК,

специально для рубрики

Новости Кривого Рога

сайта Весь Кривой Рог

2712 22

Добавить комментарий