1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Варианта пока два – улица Казацкая и... улица Виталия Матусевича... Для того, чтобы реальностью стал второй вариант, нужно подписаться под электронной петицией на сайте горисполкома Кривого Рога. А мы хотим рассказать, кто такой Виталий Матусевич...

2301 16

2301 17

2301 18

Виталий 27 лет прожил на улице 22-го партсъезда в Кривом Роге. Он из многодетной семьи, с детства увлекся авиацией, ходил в клуб «Юный авиатор»...Поэтому неудивительно, что дальше судьба связала с прыжками с парашютом, а в армии – с десантом... После демобилизации учился в техникуме, работал на АМКР, решил продолжить учебу в институте...
С последнего курса Виталий Матусевич и ушел в армию, в АТО. Хотя была возможность остаться. Службу проходил в 25-й Объединенной аэромобильной бригаде, командиром в экипаже боевой машины пехоты.
31 июля 2014 года он с побратимами попал в засаду... Так трагически оборвалась жизнь нашего земляка...
Поэтому активисты и считают – для «вулиці Козацької» в Кривом Роге найдется немало подходящих мест, а мы должны помнить и чтить память о человеке, который погиб за нас с вами...
Для тех, кто поддерживает такую точку зрения. Идите по ссылке и подписывайтесь под петицией...
http://pet.kryvyirih.dp.ua/ua/petition/pg/667407554_n/

 

Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
фото №1 - Виталий Матусевич – с сайта «Вестник Кривбасса»

 

Переіменування вулиці 22 Партз'їзду в вулицю Матусевича

Згідно ст.40 Конституції Україні, усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Користуючись цим правом прошу у рамках проведення декомунізації переіменувати вулицю 22 Партз'їду у вулицю Матусевича.

Матусевич Віта́лій Оле́гович — сержант Збройних сил України - за життя проживав на цій вулиці.

Закінчив Криворізьку ЗОШ № 75. Відслужив у лавах Збройних сил України, 2007 року пішов працювати на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» — у цех блюмінгу № 2. Закінчив Криворізький політехнічний коледж, перейшов працювати до залізничного цеху № 1.

Призваний до лав ЗСУ в часі першої хвилі мобілізації. Командир бойової машини десанту, 25-а окрема повітряно-десантна бригада.

Загинув 31 липня 2014-го під час виконання бойового завдання — у часі потужних обстрілів бойовиками з РСЗВ «Град» позицій українських військ та одночасної атаки із засідки — на колону БТРів десантників поблизу Шахтарська.

Вдома залишилися батьки та сестра.

14 листопада 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність III ступеня» (посмертно).

Криворізькою міською радою нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеню (посмертно).

Вважаю за необхідне з урахованням нинішньої ситуації та з поваги до пам'яті полеглого героя назвати вулицю його прізвищем.
Автор: Буковшина Наталія Сергіївна

Додати коментар