1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Про злиття органів Пенсійного фонду України у Кривому Розі

3001 3

Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Кривого Рогу Дніпропетровській області повідомляє про перетворення в органах Фонду, які покликані суттєво вдосконалити та осучаснити сервіси Фонду, покращити якість надання послуг, а також ефективно та економно витрачати людські, матеріальні та фінансові ресурси Фонду. Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1055 та Окремого доручення Голови правління Пенсійного фонду України від 23.12.2015 №57-ОД. Таким чином утворюється Криворізьке північне об’єднане управління Пенсійного фонду України, шляхом злиття управлінь Пенсійного фонду України в Жовтневому, в Тернівському і Криворізькому районах м. Кривого Рогу, за адресою вул. Ватутіна 37-в.
Головною одиницею обслуговування громадян стає точка надання послуг (фронт-офіс). Об'єднання двох або трьох окремих районних управлінь в одну юридичну особу не погіршить доступність до пенсійних послуг. Зміст і якість цих послуг залежить, перш за все, від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи.
Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об'єднання.

УПФУ в Жовтневому р-ні
м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

Добавить комментарий