1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

После победы над маршрутчиками города, которых юристы "Самопомощи" заставили снизить стоимость проезда (победу, правда, приписал себе Юрий Вилкул со своим Меморандумом), Юрий Милобог берется еще за одно правое дело - умерить пыл и агрессивность сотрудников газовых служб Кривого Рога...

3001 11

Вот, какое обращание Юрий Милобог сегодня опубликовал:

АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОТИ ТЕРОРИСТИЧНИХ ДІЙ "КРИВОРІЖГАЗУ"

ПАТ "КРИВОРІЖГАЗ" затерирозував криворіжців. До депутатів міської та обласної ради від ПП «Об’єднання «Самопоміч»» масово звертаються мешканці зі скаргами на дії ПАТ «Криворіжгаз». Ця монополізована структура на ринку послуг поводить себе дуже агресивно та нахабно обдирає криворіжців. Власники цієї структури представляють афільований з Опозиційним блоком олігархічний клан.
Критична маса скарг вимагає негайних та ефективних дій. Тому в цю неділю – 31.01.2016р. - ми оголошуємо Народне віче біля будівлі Криворіжгазу» по проспекту Металургів буд. 1 (зупинка авторинок Термінал), Збираємося біля пам'ятнику Козака Рога і йдемо у гості до директора Вакуленка І. Є.

На місці також буде проходити збір письмових скарг на дії цієї структури. Приходьте з плакатами, пишіть на них вимоги до керівництва ПАТ «Криворіжгазу».

Давайте разом покажемо, що жителі міста не будуть коритися та терпіти зневажливе ставлення до себе. Не будуть давати себе обирати та гнобити.
Досить, щоб "Криворіжгаз" тероризував нас!

 

Нам осталось лишь напомнить, куда можно приходить с жалобами, и по какому телефону можно записаться на пием в Криворожскую городскую организацию партии "Самопомощь"

Телефон для предварительной записи - 068-047-47-47.

Адрес приемной прежний - проспект Гагарина, 59 (98 квартал, напротив Пединститута)

Илья ПЕТРЯК,

специально для рубрики

Новости Кривого Рога

сайта Весь Кривой Рог

 

Додати коментар