1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Кривом Роге полно слухов - кто будет баллотироваться в мэры... Звучали имена Семенченко, Шиловой, но наиболее конкретно о своем кандидате заявила "Свобода". Напоминаем жителям Кривого Рога, официальная регистрация кандидатов в мэры начинается 22 февраля... Итак, о своем лидере рассказывают однопартийцы...

1702 6

Чи є альтернативний кандидат для Кривого Рогу? Звісно ж є, і при цьому доволі таки достойний. Знайомтесь - Олег Петрович БОЙЧЕНКО, кандидат в мери від Свободи.
Чому саме Бойченко? Хто він такий та що зробив для людей та міста в цілому?
Олег - підприємець з Кривого Рогу, націоналіст. Керівник ГО "Самооборона Кривбасу", котра, разом з іншими патріотичними організаціями, ганяли вату та сепарів навесні 2014 року. Робив це за покликом національної свідомості, не через політичний або будь-який інший піар, так як тоді він не був членом жодної партії. Але час йшов, і після настання відносного спокою все-таки вирішив стати партійним. Про те, в яку партію вступати, він довго не думав - долучився до тих, з ким пліч-о-пліч беріг мир для Кривого Рогу, до Свободи.
Після того, як в Кривому Розі настав спокій і почалась війна, Олег Бойченко разом зі своєю самообороною перетягали багато гуманітарної допомоги в 42 батальйон, в Карпатську Січ та низку інших війсьових частин. В Кривому Розі, по вул. Леоніда Бородіча 2а, базується волонтерський штаб «Криворізькі Берегині», який їм, як ви вже здогадались, люб'язно надає наш кандидат.
Олег займається конярством - розводить коней на конюшні під Кривим Рогом. Вже не перший рік на ній безкоштовно допомагає хворим дітям на ДЦП. Це називається іпотерапія. Звичайно ж ви про це не знаєте, так як це не супер-розпіарена подія з тисячами професійних фото у ФБ. Але робота йде, і це не може не радувати.
Олег один із тих людей, котрі не кидають гучні популістські лозунги на мітингах. Будучи помічником-консультантом нардепа Юрія Левченка (той свободівець, котрий не мало зробив будучи в ТСК по перевиборам в КР) тихо та впевнено допомагає людям, котрі стикнулись з немправедливістю та зверулись на приймальню ВО Свобода. І таких людей доволі багато. Цього ми у ФБ не пишемо, так як не ті рівні проблем, але все це записано в нашому реєстраційному журналі, з яким ви можете при бажанні ознайомитись.
Звичайно ж, багато хто буде проти Олега, так як він ніколи не був в ПР, не дружив з Вілкулами, не є членом чи лідером ОПГ, не ходить з табуном охоронців, не є пристоcуванцем режиму, не "шестьорка" двадцятовських. Але свої голоси він набере. І це будуть голоси людей, які насправді проти регіоналів та бандитизму, людей, котрі дійсно вважають, що колишніх регіоналів не буває. А за кого віддати голос вам - вам же і вирішувати. Але завжди пам'ятайте - вам далі з цим жити.
P.S. Гарячий привіт тим, хто і досі вірить в байки про нашу співпрацю з вілками...

Андрій КОНДРАТЬЄВ

Добавить комментарий