1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Вслед за акцией, когда активисты Кривого Рога отказывались платить 5 гривен за проезд в маршрутке, и добились-таки своего, в Кривом Роге набирает обороты акция – «Откажись платить за установку бесплатного газового счетчика»

2502 29

Все те, кому уже устанавливали якобы бесплатній счетчик газа, знают, что все равно пришлось заплатить. Газовщики утверждают, что бесплатен – сам счетчик, а трубки к нему и работа по установке должна оплачиваться абонентом... Хотя Закон гласит другое... И вот криворожский риэлтор Сергей Чайка решил пойти на принцип, и не платить ни копейки... Что из этого вышло?

Про свій власний експеримент розповідає Сергій Чайка:
Сьогодні нарешті скінчилась триденна епопея зі встановленням газового лічильника.
Суть питання була в тому, що я відмовлявся платити гроші за встановлення цього самого лічильника. Тим, що встановлює не міськгаз, а підрядник, що вони "бідні і все купляють за свої гроші", розвести мене на гроші не вдалося.
Залякування відключити за "відсутність доступу до квартири" також не подіяло. 23-го вони пішли, "попереджаючи та погрожуючи", ні з чим. 24-го спочатку вирішили перевірити на справність обладнання. Тут осічка вийшла, все в нормі, все узаконено. Пішов майстер ні з чим. Через годину прийшли втрьох - "сьогодні останній день в вашому будинку працює підрядник, або лічильник, або відключення".
Не проконало. Кажу - давайте вашу бригаду, якщо підрядник, порушуючи закон, вимагає гроші. А в законі чітко сказано - лічильники встановлюються за рахунок коштів суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території. Тобто, для користувача безкоштовно. Ставте хоч зараз, грошей не дам ні копійки.
Ще через пару годин з'явилась майстер підрядників, подивилась, пішла.
За годину прийшли зварювальники, встановили. Сьогодні прийшов ще один майстер, опломбував, склав папери. Загалом за три дні в мене побувало 12 чоловік.
Дійсно, щоб прогодувати таку ораву, ніяких грошей не вистачить.
Підсумок. Відстоюйте свої права. Не давайте себе "лопушити". Деяким знайомим та сусідам ця процедура обійшлась в 300-500 гривень.
Тепер в мене нова біда. Треба виготовляти нову навісну шафку на кухню...

Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Комментарии   

+1 #1 Володимир 25.02.2016 18:52
Доброго вечора. Вам для інформації: у нас 2 квартири. В обох випадках пережив встановлення лічильника (2013-2014 роки). Гроші платив: на першій - за малювання схеми (сам встановлював раніше колонку)- це називаеться легалізація, десь 200 грн+купив трубу (була гофра). На іншій квартирі - теж саме +купівля газосигналізатора+новий рукав металевий. За сварку та за пласт. труби не платив.
Цитировать

Добавить комментарий