1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутаты пришли в гости в школьную столовую Кривого Рога

1803 4

Депутат горсовета пообедал со школьниками Кривого Рога. Результат не радует
«Помои за бюджетный родительский счет» - так резко высказался на своей страничке в Фейсбук депутат Криворожского горсовета Юрий Цюпа, решивший вместе с депутатами Жовтневого районного в городе совета Андрее Неробой и Леонидом Замешайловым посетить пять криворожских школ и попробовать то, что предлагают есть школьникам.
Результат оказался весьма неутешительным. И если чистота школьных столовых особых нареканий не вызвала, то вот качество продуктов, и приготовленных из них блюд оказалось ниже всякой критики. Хлебно-луковые котлеты с отдаленным привкусом мяса или даже без оного, котлета куриная с явным запахом жидкого дыми, и говядина, которую, по словам директора столовой, не купила бы домой даже она сама – вот далеко не полный перечень того, чем кормят наших детей.
Юрий Цюпа выделил три основные проблемы школьного питания
1. Крайне низкие заработные платы работников столовых.
2. Необходимость контроля качества питания школьников со стороны родительского комитета и депутатов районных в городе советов.
3. Ремонт столовых и приобретение для них нового качественного оборудования и инвентаря для них.

Дарья АРСЛАНОВА,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

фото Юрий Цюпа

 

Ориганал поста:

Юрий ЦЮПА - "Помиї" за бюджетний та батьківський кошт
Сьогодні з візитом доброї волі, разом з депутами Жовтневого району Андрей Нероба та Леонід Замешайлов, завітали до п'яти шкіл з метою побачити та скуштувати,що їдять наші з Вами діти.
І якщо по чистоті їдалень майже немає нарікань, то по смаковим
якостям,а отже і по продуктових складових виникають запитання. Хоча я далеко не гастрономічний гурман та з упевненністю можу заявити, що кінцевий продукт, який вживають учні не витримує жодної критики.
Так, наприклад, котлета хлібно-цибульна, де лише можливе вкраплення м'яса, яке навіть не відчувається. Або котлета куряча, яка на вигляд досить пристойна, але чітко віддає смаком штучного диму. І хоча керівники їдалень запевняють, що перші блюда на куриному бульйоні та чи кури вже не ті,чи новітні рецептури, про які нам так довго розповідали повинні мати саме такий смак, а більш вірніше-це його не мати.
На жаль, ми були в четверг і лише в декількох школах були залишки продуктів. М'ясо, яке привезено вчора,а це яловичина, Ви б точно не купували додому. Ба більше, навіть керівник строкової в приватній бесіді визнає,що і вона такого б не купувала. То чому це м'ясо повинні їсти наші діти,а потім по неволі ставати клієнтами лікарень.
На загальному фоні дуже непогано виглядає якість харчування у 125 школі міста.
Проблему потрібно розділити на декілька:
1) рівень заробітних плат персоналу їдалень,які отримують майже мінімальну зарплатню;
2) контроль за якістю продуктів харчування,які поставляються до шкіл Кривого Рогу за допомогою батьківських комітетів та депутатів районних рад;
3) ремонт їдалень і придбання нового обладнання та інвентарю для них.

Додати коментар