joker

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Сьогодні нашого спостерігача викликав до себе майор Дніпропетровського обласного управління Національної поліції. Правоохоронець розповів, що зараз вони проводять розслідування за заявою С. Семенченка, щодо дзвінків мешканцям Кривого Рогу від соціологічного центру «Общественное мнение»

2903 26

29.03.2016 до себе у відділок поліції запросили нашого спостерігача. Майор Дніпропетровської області взяв пояснення, щодо дзвінка від соціологічного центру «Общественное мнение».
Так, 17.02.2016 перед перевиборами міського голови Кривого Рогу, спостерігачу Дніпропетровської ОПОРИ зателефонували з СЦ «Общественное мнение» , розповіли про соціальни програми чинного мера і запитали ставлення до цих програм. Тоді протягом кількох місяців дзвонили з різних номерів жителям Кривого Рогу і розповідали про соціальні програми Юрія Вілкула, а також ставлення до них.
Та, нещодавно, по заяві від народного депутата Семена Семенченка, головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області почало проводити розслідування щодо цих дзвінків. Майор поліції, під запис, взяв пояснення щодо деталей, які відомі нашому спостерігачу. А також записав 5 номерів, які були відомі спостерігачу, з яких дзвонили мешканцям Кривого Рогу.
Майор поліції не поділився деталями цієї справи, посилаючись на таємницю слідства. Лише повідомив, що встановлено кілька осіб, які проводили це опитування. Слідство триває.

мережа «Опора»
для сайту
Весь Кривий Ріг

Комментарии   

+1 #1 Ольга 29.03.2016 19:26
мне был такой звонок с тел. 0976763623 еще 25 февраля. В те дни на фб многие писали об этих опросах и указывали номера телефонов. с которых поступали звонки. Теперь, когда "поезд ушел", проснулись правоохранители...
Цитировать

Добавить комментарий