1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

«ПриватБанк» запрошує приєднатися до своєї міжнародної громадської ініціативи – проведення 9 квітня 2016 року національного суботника під девізом «Зробимо країну зеленою!» Відбудеться ця акція і в Кривому Розі

50416 10

ПриватБанк проводить суботники вже понад 15 років. Минулого року ця ініціатива – зустріти весну чистими та зеленими парками, скверами, улюбленими місцями відпочинку жителів міста – стала національною і навіть вийшла на міжнародний рівень. У суботнику взяли участь понад 150 тисяч чоловік в Україні, Грузії, Латвії, Португалії, Іспанії та інших країнах.
У Кривому Розі суботник пройде в парку ім. С. Орджонікідзе (на перехресті вул. Тбіліська і вул. Каховська) с 9 години по 12 годину.
Ми чекаємо на суботнику всіх Вас, Ваших друзів, знайомих – адже це чудова можливість зробити гарну справу своєму місту Кривому Рогу та його жителям.
Усі організації та підприємства Кривого Рогу, що візьмуть участь у проведенні суботника, будуть зазначені на спеціальнiй сторiнцi суботника у соцмережах. Тут же ви можете запропонувати свої місця для проведення суботника, отримати інформацію про місця проведення акції у вашому місті, всі необхідні інформаційні та промо-матеріали.
Всю необхідну інформацію щодо участі в акції ви можете отримати у регіональному прес-офісі ПриватБанку
за телефоном 067-769-7400
або електронною поштою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий