1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Про якість робіт з обстеження та чищення димових і вентиляційних каналів говорили з ТОВ «Сітісервіс - КР», Кривий Ріг

50416 13

Фахівці Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області провели робочу нараду з керівним складом ТОВ «Сітісервіс - КР», яке виконує роботи по перевірці та чищенню димових та вентиляційних каналів (ДВК).
Головною метою даної зустрічі було розгляд результатів технічного розслідування причин виникнення аварії, що сталася в жовтні минулого року в будинку 11 по вулиці Лермонтова, Центрально-міського району міста Кривого Рогу.
То ж, в своїй доповіді, директор ТОВ «Сітісервіс - КР» відзвітував про виконану роботу та вжиті заходи з метою запобігання виникнення подібних аварійних ситуацій. Зокрема, дотримання графіків проведення обстеження та чищення ДВК, обов’язковий контроль якості їх виконання, підготовленість персоналу до виконання даних робіт, ведення належної документації, тощо.
В свою чергу у фахівців гірничопромислового управління поставали питання щодо заходів при виявленні несправних та непридатних до подальшої експлуатації ДВК, при цьому обов’язкова участь власників та газорозподільних підприємств. Питання про організацію робіт з ремонту оголовків та ущільненню вводів підземних комунікацій у підвальні приміщення житлових будинків.
В конструктивній бесіді учасники наради оговорили проблему встановлення мешканцями будинків супутникових антен на оголовки димовідвідних систем. Разом з тим не менш актуальна проблема в організації доступу працівників підприємства до квартир мешканців для проведення обстеження ДВК.
Підсумовуючи, фахівці Криворізького гірничопромислового управлінням наголосили на обов’язковому прийнятті підприємством невідкладних заходів по підвищенню якості робіт з обстеження та чищення димових і вентиляційних каналів.
Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області звертають увагу мешканців житлових будинків, як багатоквартирних, так і приватних, на обов’язкове суворе дотримання правил безпечного користування побутовими газовими приладами та необхідність періодичної перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів! Категорично забороняється самовільне влаштування, заміна та переміщення газових приладів! Користуючись проточними водонагрівачами чи опалювальними газовими приладами виконуйте основні вимоги безпеки: перевірте наявність тяги, забезпечте надійну вентиляцію приміщення, для чого відкрийте кватирки вікон, не закривайте решітки вентиляційних каналів, забезпечте постійне провітрювання приміщення. При встановлені в приміщені кухні газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід забороняється облаштовувати над газовими плитами витяжну вентиляцію з штучним спонуканням.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

Додати коментар