1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Громадські слухання з питання встановлення ставки туристичного збору в м.Кривому Розі

210416 29

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання рішення міської ради від 24.11.2015 №35 «Про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік» 19.04.2016 у виконкомі міської ради (пл. Радянська,1, каб.444) проведено громадські слухання з питань обговорення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору в м.Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу.

У цьому заході приймали участь суб’єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері готельного бізнесу, члени територіальної громади міста, депутати районних у місті рад, фахівці Криворізьких об’єднаних державних податкових інспекцій Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, члени тимчасової робочої групи з питань встановлення ставки туристичного збору в м.Кривому Розі, міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва, міської галузевої ради питань діяльності у сфері культури, спорту, організації подорожувань, відпочинку та розваг, представники виконкомів районних у місті рад, засобів масової інформації.

Метою проекту регуляторного акту - рішення міської ради Про встановлення ставки туристичного збору в м.Кривому Розі» є установлення ставки туристичного збору на території міста Кривого Рогу відповідно до вимог Податкового кодексу України.

На слуханнях обговорені питання адміністрування туристичного збору. В запропонованому проекті ставка туристичного збору визначена на рівні 1% від вартості проживання (ночівлі), що, на думку учасників громадських слухань, є найбільш прийнятною і економічно обґрунтованою пропозицією. У ході обговорень отримані пропозиції щодо стилістичного змісту п.1.3 рішення відповідно до трактування Податкового кодексу України (відповідно до пункт 2.2 статті 268 розділу XII змінити «звільняються від сплати збору:» на «платниками збору не можуть бути особи, які:», далі за текстом рішення).

Наголошуємо, що термін громадського обговорення рішення міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору в м.Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу триватиме до 05.05.2016 включно.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються розробниками управлінням розвитку підприємництва, фінансовим управлінням виконкому міської ради в письмовому вигляді на поштові адреси: пл. Радянська, 1, м. Кривий Ріг, 50101, каб. каб. 510, 219, контактні телефони (0564) 74-39-72, 92-13-76, 74-57-54, 92-13-19; в електронному вигляді на електронні адреси виконкому міської www.kryvyіrih.dp.ua чи відповідальних за розробнику проектів Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., на електронні адреси виконкомів районних у місті рад (Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Саксаганської, Інгулецької, Тернівської, Центрально-Міської): www.dzr.dp.ua, www.dlgr.ho.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, http://ing-org.dp.ua, http://srvk.org.ua, www. trnvk.dp.ua, http://vykonkom-tsmkr.gov.ua).

Добавить комментарий