1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Напередодні дня захисту дітей депутати Дніпропетровської обласної ради Анатолій Івахно, Ірина Туровська, депутат міської ради Людмила Бурман, активісти «Об’єднання «Самопоміч» Юрій Сурняєв та Олександр Бірук відвідали КЗ «Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу - загальноосвітню школу І ступеню №278»

10616 13

10616 12

Вихованцями цього закладу є дітки з вадами розвитку, синдромом Дауна та аутизмом. Керівник закладу Ірина Телегіна провела відвідувачів територією та приміщеннями закладу. Приємно вразила душевність та відповідальність з якою адміністрація та персонал ставиться до потреб своїх особливих діток, намагаючись у досить складних умовах забезпечити для них належні умови для виховання і розвитку. Не дивлячись що заклад є комунальним і фінансується з міського бюджету, тут раді всім небайдужим, хто має бажання і можливість надати допомогу. Як і заведено, у гості в дім, де є діти з пустими руками не ходять. Оскільки навчальний рік вже скінчився і школярі на канікулах подарунки сьогодні були для найменших.
Яскраві іграшки так необхідні для яскравих емоцій! Тут діти особливо виказують своє ставлення до інших. Особливо до незнайомців. Їх прихильність треба заслужити. Зворушливо спостерігати за тим, скільки неприхованої радості в маленьких оченятах, як щіро радіють вони новим дрібничкам.
Похизувавшись досягненнями колективу та вихованців, директор також звернула увагу гостей на існуючі проблеми, вирішення яких, як і завжди, потребує не тільки бажання а й фінансування. Так один з корпусів потребує заміни майже всіх дерев’яних вікон та встановлення на них решіток, оскільки днями до закладу навідалися злодії, що не погребували нагодою поживитись на таких дітях.
Дякуємо всім хто долучився до доброї справи! Команда криворізької Самопомічі і надалі не буде залишатися осторонь. Також депутати будуть порушувати питання проблематики таких закладів перед місцевими чиновниками.

Об’єднання «Самопомічь» - Кривий Ріг,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий