1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

14 червня 2016 р. у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників АТО, який цього року вперше заснували саме у Кривому Розі

140616 12

140616 11

140616 10

Цей день назавжди залишиться в пам’яті українців, адже саме 14 червня 2014 року в небі над Луганськом був збитий український Іл-78, внаслідок чого загинули 49 військових.
Для студентського та педагогічного колективу це була подвійна втрата – на борту літака знаходився випускник технікуму – Гайдук Ілля, на честь якого 5 листопада 2014 року у технікумі була відкрита меморіальна дошка.
І ось 14 червня 2016 року подвір’я КДКЕТ знову зібрало адміністрацію, педагогічний та студентський колективи, з нагоди 2-ї річниці проведення АТО, щоб згадати всіх її учасників: тих, хто зі зброєю в руках сьогодні захищає територіальну цілісність України, а також хоробрих воїнів, що перебували в епіцентрі бойових дій від самого початку. Також на заході були присутні гости – завідуюча відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Саксаганської районної у місті ради – Волинкіна С.М.. Зворушливою хвилиною мовчання вшановували світлу постать юного героя України – Гайдука Іллі, та всіх відважних захисників Батьківщини, які у запеклій боротьбі віддали найдорожче – власні життя. Під час заходу на честь хоробрих воїнів лунали проникливі поетичні рядки.
Колектив технікуму завжди з особливою увагою та повагою ставився до заходів патріотичного спрямування, тож і цього дня панувала піднесена, урочиста атмосфера, яка не залишила байдужими присутніх. Наприкінці мітингу його учасники вшанували пам’ять про патріота покладанням квітів до меморіальної дошки.

Кдкет Официальная Страница
до публікації підготував
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар