1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” суб'єктами надання такої допомоги є зокрема органи виконавчої влади та місцевого самоврядування. Клієнти Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги отримують допомогу у вигляді консультацій, рекомендацій, порад у складанні скарг та звернень, виробленні алгоритму дій у тому чи іншому випадку. Громадян навчаємо оформляти електронні звернення та направляти їх в державні органи, шукати потрібну інформацію та робити запити.

220616 20

Сервіси для направлення звернень та петицій

Для вирішення своїх проблем корисно навчитись користуватись такими ресурсами в мережі Інтернет:
1. Урядовий контактний центр - http://ukc.gov.ua/login/
2. Центр прийому звернень громадян Дніпропетровської ОДА http://e-contact.dp.gov.ua
3. Криворізький ресурсний центр http://krogerc.info/

Для того, щоб залишити звернення до органів влади в Кривому Розі використовуйте розділи “Контакт-центр” та “Центр звернень” Криворізького ресурсного центру. На порталі також зібрана інформація про всі служби, установи, організації міста.

Згідно із Законом України “Про звернення громадян” на сайтах органів місцевого самоврядування з'явились сервіси направлення петицій (так званих колективних звернень з питань, ініційованих самими мешканцями).

Для того, щоб звернутись через Інтернет в органи місцевої влади, можна скористатись наступними сервісами на офіційних сайтах виконкомів міської та районних у місті рад:
Виконком Криворізької міської ради - http://kryvyirih.dp.ua/
Дзержинський район - http://www.dzr.dp.ua/
Довгинцівський район - http://dlgr.gov.ua/
Жовтневий район - http://www.zhrrkrog.dp.ua/
Інгулецький район - http://ing-org.dp.ua/
Саксаганський район - http://srvk.gov.ua/
Тернівський район - http://trnvk.dp.ua/
Центрально-Міський район - http://e-portal.vykonkom-tsmkr.gov.ua/

У петиції повинна бути викладена суть звернення, вказано прізвище, ім'я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адреса електронної пошти. Після оприлюднення петиції на веб-сайті відповідного органу або громадського об'єднання, що здійснює збір підписів, обов'язково зазначаються дата початку збору підписів і інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію. Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції.

Електронні звернення

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Вимоги до звернення в електронному вигляді такі:
у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
звернення, надіслані на електронну адресу мають бути підписаними (після підписання письмового варіанту лист слід відсканувати);
в електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним;
застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Офіційні адреси виконкомів районних у місті Кривому Розі рад
Жовтневий район — Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Дзержинський - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Інгулецький - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Довгинцівський - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Центрально-Міський — Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Саксаганський — Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Тернівський - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Як звертатись до Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги?
Центр розташовано в Кривому Розі за адресою: вул. Качалова, 2 (площа О. Поля, колишня — Артема). Телефони — (056)405-54-04; (098) 040-83-70. Телефон всеукраїнської гарячої телефонної лінії, на якій можна дізнатись адресу будь-якого зі ста місцевих центрів в Україні — 0-800-213-103.

Графік роботи Центру — з понеділка по п'ятницю, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю — до 16.00.

Щоб направити звернення до Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, оформлені відповідно до вищевказаних норм звернення на відправлійте на електронну адресу установи - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Для віддалених районів та населених пунктів є можливість отримати консультацію за скайпом - kryvyyrih1.dnipro

Сайт Координаційного центру з надання правової допомоги (м. Київ) - http://www.legalaid.gov.ua/ua/ -

Наталія КОЖЕМЯКА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий